Wpis z mikrobloga

-urodzili się we Francji (choć nie każdy)
-wychowali się we Francji
-mówią po francusku
-wychowali się w kulturze francuskiej
-mają obywatelstwo francuskie
-uważają się za Francuzów

Ale dla konserwowych debili z wykopu to drużyna prosto z Afryki

hehe murzyny z flagom Francji na piersi, haha małpy, pacz Grażyna, to nie Francuzi kuwa, Napolełon sie w grobie przewradza


#mecz #mundial #shitwykopsays
D.....m - -urodzili się we Francji (choć nie każdy)
-wychowali się we Francji
-mówi...

źródło: comment_Si5ZU6SBeNrI11zwxVi7JQIzJl5g5pFH.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@SmieszekZawadiaka: Porównywanie koloru skóry za który nie odpowiadamy do poglądów które są świadomą decyzją. Ten komentarz i liczba plusów świetnie pokazuje, że konserwatywne debile to bardzo dobre określenie.
  • Odpowiedz
Pytanie czemu rodowici francuzi nie grają w gałę? Tak bo wolą się kształcić.


@Ashtar: Kolezko, po pierwsze czarni moga byc rodowitymi obywatelami Francji nawet jesli nie pochodza z Europy, mapa Francji:

Po drugie znanym faktem jest ze uwarunkowanie genetyczne odgrywa duza role w sporcie. Z suchoklatesa nie zrobisz pozadnego ciezarowca, a z chlopa o postawie drwala nie zrobisz ultramaratonczyka chocbys nie wiem jak sie staral.

Po drugie nie kazdy bialy
Hasz5g - > Pytanie czemu rodowici francuzi nie grają w gałę? Tak bo wolą się kształci...

źródło: comment_YYlSZo92t4QsCHnLj686Yr6Ve0rtNeov.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: nic, dziwnego. Murzyni są lepsi w sportach. Połączenie wytrzymałości murzyna i treningu przygotowanego przez specjalistów we Francji udało im się zrobić sporu bardzo dobrych zawodników.

Ale jak już się powie, że murzyni mają statystycznie niższe iq to już hurr durr XD (to, że biali mają statystycznie niższe iq od niektórych żółtych narodów już nikomu nie przeszkadza XD)
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: Pierniczysz. Francja to pierwsza córa Koryntu Starego Kontynentu, ale kiedyś była Wielka i miała Wielki wpływ, którego pokłosiem i cieniem jest dziś - oto emanacja - kolor skóry jej reprezentantów. Wyróżniać się w świecie może, póki mowa o footballu... żal, ale to po prostu skutek m.in rewolucji francuskiej... nawet ich hymn to wezwanie do mordu.
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: To nie sa Francuzi. Maja obywatelstwo francuskie, ale nie sa Francuzami. Przyklad tego miales ostatnio u Niemcow. Oezil I Gundogan wielcy Niemcy wg takich jak ty, a jednak przyznali, ze sa Turkami. Domenech mowil, ze ci czarnoskorzy prawie w ogole nie maja nic wspolnego z Francja I traktuja ja wylacznie jak kolejny klub w karierze.

I nie, nie uwazaja sie za Francuzow ani nie przejeli ich kultury
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LR300: na podstawie paru jednostek określaj miliony. Ja mieszkałem 20+ lat w pl, ale bliżej mi do bycia nigeryjczykiem, czy to znaczy, że mój sąsiad Staszek też nim się czuje? To kwestie indywidualne, nie ma sensu generalizowac.
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: też się zawsze zastanawiam co w tych ludziach siedzi, no ale z 90% Polaków myśli w taki chory sposób. Nie wspominając nawet o tym, iż Francja ma dość duży odsetek czarnoskórych obywateli, których rodziny od setek lat są Francuzami. To Francja kiedyś była takim USA Europy jeżeli chodziło o niewolnictwo, a także wielu czarnoskórych Francuzów pochodzi z licznych fransuskich kolonii. No ale oczywiście Polacy wiedzą lepiej, że powinnością europejczyka
  • Odpowiedz