Wpis z mikrobloga

Mircy, widzieliśmy przed chwilą wóz bojowy #strazpozarna na sygnałach świetlnych, tnący szybko i wyprzedzający samochody a jak nas minął to okazało się, że jest przystrojony w baloniki i jest tylko kierowca i jakaś babeczka. Ciutkę się #!$%@?&em :/ Mam podejrzenia, że chyba nie jechali na akcję. #pytanie gdzie mam to wysłać, żeby sprawdzili czy faktycznie jechali na akcję czy nie?
Nagranie z kamery mam od kors ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ps. jakieś wiejskie #osp to było chyba
  • 9
@acidd: Wszystkie jednostki dysponowane są do działań przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego (Miejskiego) Państwowej Straży Pożarnej. Informacja do nich pozwoli zweryfikować zasadność wykorzystania uprzywilejowania w ruchu. Do tego czasu powstrzymałbym się od oceniania sytuacji.
@acidd @Quot: Wszystkie jednostki dysponowane są do działań przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego (Miejskiego) Państwowej Straży Pożarnej. Informacja do nich pozwoli zweryfikować zasadność wykorzystania uprzywilejowania w ruchu. Do tego czasu powstrzymałbym się od oceniania sytuacji. Dodał bym jeszcze informacje, że zastęp może wyjechać do zdarzenia, jeśli któryś ze strażaków (znajomych) zauważy zagrożenie. Nie zawsze jest tak, że to PSK dysponuje do zdarzenia.