Wpis z mikrobloga

@Astuel: a co ma tarczyca do tego? Chcesz mi powiedzieć, że chora tarczyca to takie perpetum mobile? Zjadasz liść sałaty o wartości energetycznej 5 kcal i rośniesz w tłuszcz o wartości 100 kcal? Już pomijam fakt, że jak ktoś ma chorą tarczycę to przyjmuje syntetyczne hormony tarczycy i żyje jak normalny człowiek. Wiesz jak wygląda choroba Farnej? Jeździ autokarem od występu do występu wpieprzając buły z kebabem a jedynym jej
  • Odpowiedz
#logikarozowychpaskow ... Chodzi o to ze wiekszosc spaślaków w duzej mierze kobiet swoja otyłość tłumaczy tarczycą


@revoolution: Cóż, ludzie są różni. Farna na przykład ma piękną twarz, a jej waga to jej sprawa i nie rozumiem czemu przeżywacie to jak mrówka okres, jakby to miało jakiś wpływ na Wasze życie XD
  • Odpowiedz
ja nie przezywam, jak dla mnie może nawet w każdej chwili kopyrtnąć na zawał, ja tylko odpowiadam komuś kto tam sugerował tarczycę jako powód otyłości


@revoolution: Wiem, zrozumiałam. Tarczyca nie może być powodem, bo Twoja żona też ma chorą tarczycę ale przy okazji rownież figurę modelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wy to macie fajne życia skoro figura Ewy Farny to dla was taka ważna sprawa. Dajcie jej żyć, lubi #!$%@? kebixy i zapijac je pepsi to niech se to robi. Ja też lubię i też mam trochę nadwagi.

Co za różnica czy gruba czy chuda dla was? Przecież i tak to nie wasza dupa.
  • Odpowiedz