Wpis z mikrobloga

Planuje zakup Playstation 4, ale jestem kompletnym laikiem, nie wiem jak sie do tego zabrac. Wiem, ze sa jej 3 rodzaje zdaje sie. Czym sie one roznia i czy te zmiany sa faktycznie zauwazalne jezeli chodzi o jakosc rozgrywki? Warto doplacic, by miec ta teoretycznie lepsza? I ktora jest faktycznie najlepsza? Mialaby mi sluzyc glownie do FIFY UT 18, 19, 20 i tak dalej, ale niewykluczam, ze na inne gry rowniez bym sie skusil. Z konsolami to dziala tak jak w przypadku komputerow, ze przykladowo gra sie perfekcyjnie w FIFE 18, ale juz gdy wyjdzie pozniej jakis bardziej graficznie wymagajacy tytul, to moga byc problemy z odpaleniem takiej gry? Telewizor full hd, 42 cale (jesli to ma jakies znaczenie w tym przypadku). Z jaka kwota na jej zakup musze sie liczyc, jezeli faktycznie jakis jej rodzaj jest lepszy od innego? Bede wdzieczny za rozwianie moich watpliwosci.

#playstation #playstation4 #gry
  • 10
@enforcer: jeszcze takie pytanie. Jezeli jest konsola 'playstation 4 slim 1 tb' to jest to juz pelen opis czy zaraz okaze sie, ze w ramach tej nazwy sa jeszcze konsole wzbogacone o jakies funkcje, ktore moga ulepszyc rozgrywke i ktore akurat ten model moze posiadac, ale nie musi? Po prostu chcialbym kupic konsole danego typu w full opcji, wiec wole dopytac.
@enforcer: no tak, ale chodzi mi o tego slim 1 tb. Wszystko co znajde pod ta nazwa w necie to jest jedna i ta sama konsola, nie ma czegos takiego, ze jest 'zwykly slim 1 tb' i 'slim 1 tb plus jakas znaczaca, dodatkowa funkcja/ulepszenie'? Sorry, ze tak dopytuje, ale jestem juz zdecydowany na zakup i chce miec pewnosc, ze wezme mozliwie najlepsza wersje tego modelu.