Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678 gdyby wypadało albo musem by to było to bym to zrobiła, problem z czytaniem u kolegi?

@LAU-RA:

Może jestesmy inaczej wychowani, ja mam szacunek do innych ;) I zawsze staram się tagować na górze czy opisywać o czym jest mój wpis aby ktos nie zainteresowany nie tracił czasu na coś co go nie zainteresuje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 16
@r5678 aha czyli uważasz, że nie szanuję innych, bo nie opisałam o czym jest obrazek. Masz racje szacunek dla mnie oznacza trochę co innego. Jak widzisz, że post jest za długi to go omijasz i tyle. Ja nie będe robiła spojleru obrazka, którego przeczytanie zajmuje mniej niż 30 sekund, nie przesadzajmy
  • Odpowiedz
@LAU-RA: To nie jest obrazek, który można przeanalizować w parę sekund tylko cała historia. Tak też zrobiłem i nie czytałem tego, co z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie nie śmieszne. Po prostu irytują mnie takie rzeczy na wykopie, w tym i tagowanie na dole, gdzie co zaczynam czytać coś obiecującego to coś mnie tchnie, przewijam na doł i widzę tag pasta po czym przestaje czytać. Akurat padło na Twój post gdzie
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@r5678 dobrze to jest twoje zdanie i je szanuje. Nikt Ci nie karze czytać. Ale nie mów mi, że to ja jestem leniwa lub nie szanuje innych czasu... Bo akurat Tobie się nie chce czytać i nie wiesz co tam jest.
  • Odpowiedz
@LAU-RA: No nie szanujesz, bo ktoś zacznie czytać straci tą minutę, bo trzeba sobie powiększyć obrazek itd. Teraz niech będzie 5 takich postów dziennie, to w skali miesiąca traci się 2.5h z życia. Czy to mało ?

Może mam unikatowe spojrzenie na sprawę ale mam taką pracę gdzie każda minuta się liczy i mam już taki tryb myślowy aby ten czas oszczędzać z automatu na każdym kroku, również w czasie
  • Odpowiedz