Wpis z mikrobloga

Mam problem z wifi (router TD-W8970). Z jakiegoś powodu zrywa on połączenie wifi, gdy pobiera się przez nie coś większego. Ale nie jest to takie zwykłe zerwanie, że się połączę znowu i jest git. Urządzenie jest nadal połączone, tylko tak jakby router nie miał połączenia z internetem (ale ma, bo po ethernecie działa). Czasem też rozłączy i nie da się połączyć ponownie. Wszystko wraca do normy po kilkunastu minutach/resecie routera. Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? Mam to od dawna, przegrzebałem się chyba przez wszystkie ustawienia i nie mam pojęcia, czy ten model jest jakiś trefny czy ki #!$%@?...
#router #siecikomputerowe #pytaniedoeksperta
Pobierz Kliko - Mam problem z wifi (router TD-W8970). Z jakiegoś powodu zrywa on połączenie w...
źródło: comment_3nyEFluftEjHxwbFBE1CIxBMpGmxUHxI.jpg
  • 5
@Kliko pewnie zdycha jak coś lepci pełną prędkością? Według mnie musisz zmienić na coś lepszego :) Sprawdź ewentualnie czy masz najnowszy firmware wygrany.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po Ethernecie leciał bez problemu nawet bodajże nawet 1 gbps (jak nas podłączali, a pierwszym ich klientem na tak ulicy, to przez przypadek dali nam przepustowość dla całej ulicy, niestety szybko się skapnęli xD).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BooB:
To chyba jednak nie od pobierania jest. Właśnie "padł" mi net, mimo że jedyne co robiłem to słuchanie soundclouda. W ogóle to tylko przy korzystaniu z neta na laptopach tak mam, jak korzystam tylko z telefonu to się tak nie dzieje :/