Wpis z mikrobloga

@Jagoda-: Teraz gdzie? Niemcy? Może Skandynawia? Albo coś z angielskim, typu Kanada lub Wielka Brytania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem, gdzie pojedziesz, ale wyjedź. Tutaj Cię nie docenią. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@2ndEarlOfRochester: dziękuję!! :)
@Zoxico: tak, naprawdę pod koniec studiów już ma się tego dość. Patrząc na znajomych (szczegolnie tych, którzy studiowali 5 lat a nie 6 jak na lekarskim) zazdrości się życia samodzielnego, ma się dość chodzenia do szkoły z plecaczkiem, sprawdzianów i liczenia na łaskę, ze ktoś poprowadzi zajęcia. Fajnie będzie być dorosłym :)
@Zashi: na razie zostaję! Tu jest dom, rodzina, pierogi i przyjaciele. Najwyżej się przekwalifikuję
@mistra: byłabym wdzięczna, gdyby chociaż bilet na Czas Festiwal mi opłaciła jakaś firma XD
@historiofil: nie było warto iść na te studia, jeśli o to chodzi xD ale powiem Ci, że czasem jak się z nimi rozmawia na spokojnie i cierpliwie to coś tam dociera. Oby mi nigdy nie brakło cierpliwości i tylko niekiedy - czasu na takie rozmowy!
@Kid_A: czasem mam a czasem nie :/ ale tam, gdzie oddziały dziecięce, tam i ogrzewanie w zimie chodzi na full, więc myśle, ze dam radę. A poza zimnymi rękami to się fajnie dogadujemy ;)
@Jagoda-: Etap matury wydaje się być nie do przejścia przez głupkowate wymysły CKE. Mam tu na myśli biologię, bo z resztą radzę sobie bardzo dobrze. A do tego jeszcze bardzo trudne studia, które wymagają wielkiego poświęcenia.