Wpis z mikrobloga

Mirki z #pcmasterrace szukam wciągającej gry. Mam problem ze znalezieniem czegoś co "załata dziurę" po Wiedźminie 3 oraz Dying Light z fenomenalnym (dla mnie) gameplayem. Podobał mi się też nowy Tomb Raider, przyjemnie grało się w Shadow of Mordor, a nawet Mad Maxa.
Teraz pobrałem sobie ze steama Just Cause 3 i odbiłem się od tej gry. Słąbe sterowanie, jechanie autem to dramat, fabuła jakby jej kompletnie nie było...
Co moglibyście polecić?
#gry #grypc
  • 14
@SpiderFYM: Może cała seria Resident evil ? Zacząłbym od remake potem 0, 2 i 3 pominął chyba że lubisz takie stare gry, potem czwórka, 5,6, revelations 1 i 2 a na koniec 7. Miałbyś grania na długie miesiące :P
mass effect 1,2,3?


@MiensoMielone: wolałbym chyba coś nowszego niż 1, 2, a w 3 chyba bez sensu nie znając poprzednich części

Pillars of Eternity 1 i 2 rozgrywka na wiele godzin plus fabuła wciągająca jeśli lubisz RPG klasyczne


@Slay85: bardzo lubię choiaż wolałym jakąś akcję albo TPP/FPP

Kingdom Come: Deliverance?


@asd1asd: pooglądałem gameplaye i nie...:D

DeusEx, Prey, Alien:Isolation, Dishonored.


@visionsense: DeusEx nie, Alien troche się boje :D Dishonored
@SpiderFYM Mass Effect warto dla samej fabuly. 1 postarzala sie najbardziej, za to 2 i 3 gameplayowo sa dalej jak najbardziej ok.

Hellblade to nie do konca horror, a jak dla mnie jedna z gier, ktora zostaje w pamieci na zawsze