Wpis z mikrobloga

Ile zarabia dobry fryzjer w Warszawie ?

Jeśli myślałeś o zawodzie fryzjera to miej na uwadze , że początkujący fryzjer może liczyć na zarobki 1700 - 2000 zł netto , i to jeśli pokaże , że się w ogóle nadaje do tego zawodu.

Jako doświadczony mistrz, dobry fryzjer w Warszawie może pochwalić się już zarobkami z rzędu 2500 - 4000 zł netto.

Podobno najbardziej opłacalne jest otwarcie własnego salonu fryzjerskiego - wtedy zarobki sięgają nawet 8000 - 10 000 zł.

#fryzjer #fryzura #praca #zarobki #moda
  • 5
  • Odpowiedz
@andree2012: Zastanawiałem się nawet nad wejściem w ten biznes. Mam niedaleko zakład fryzjerski - malutka klitka z dwiema fryzjerkami i taką samą ilością miejsc. Za najprostsze obcięcie biorą 30 zł, a zajmuje im to około 20 minut. Tną całkiem dobrze a dzięki niskim cenom mają klientów praktycznie nonstop.
  • Odpowiedz
@andree2012: Zastanawiałem się nawet nad wejściem w ten biznes. Mam niedaleko zakład fryzjerski - malutka klitka z dwiema fryzjerkami i taką samą ilością miejsc. Za najprostsze obcięcie biorą 30 zł, a zajmuje im to około 20 minut. Tną całkiem dobrze a dzięki niskim cenom mają klientów praktycznie nonstop.
  • Odpowiedz