Wpis z mikrobloga

@mamajasia12: tak, serio ludzie mają z czymś takim problem.

I jestem pewien, że nie jeden kierowca miałby z tym problem robiąc to w sposób 100% egzaminacyjny, bez zatrzymania i wyjazdu poza linię, oraz z zatrzymaniem się w kopercie.
  • Odpowiedz
@Dolan: trzeba czasem tak bo to p------y sposób na sprawdzenie, czy umiesz jeździć. Nierealna sytuacja na drodze, tak samo jak parkowanie na jeden raz. Przecież w normalnym świecie możesz krzywo zaparkować i sobie 5 razy wyprostować to.
  • Odpowiedz
Przecież w normalnym świecie możesz krzywo zaparkować i sobie 5 razy wyprostować to.


@ErikSkurveson: Gorzej jak musisz wyjechać na wstecznym z wąskiego, obłożonego z każdej strony parkingu. Albo z małego, źle ustawionego garażu. Albo zawrócić w ciasnej uliczce w bramie. Tu chodzi bardziej o ocenę odległości i pracę sprzęgłem. Ja uważam łuk za świetne ćwiczenie, wskazujące oczywiste braki u egzaminowanego.
  • Odpowiedz
@mikw: no to ciężkie argumenty przytaczasz :) pomylenie hamulca z gazem. Może i masz rację, ale na tym łuku trzeba być perfekcyjnym aby nie wyjechać milimetr za linię czy coś. Linie są c-----e, jakbyś między autami to robił gdzie stanowią fizyczną barierę, gdzie można lepiej złapac punkt odniesienia to lepiej by ludziom szło.
Jakby co zdałem za pierwszym razem.
  • Odpowiedz
@ErikSkurveson: Nie trzeba być perfekcyjnym, ten łuk jest dupny- a autka egzaminacyjne małe.

Linie są c-----e, jakbyś między autami to robił gdzie stanowią fizyczną barierę

...w którą możesz niechcący wjechać i narobić szkód i problemów. Także chyba już lepsze te linie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Jak się idzie do gównianego OSK to owszem. Mnie od początku uczono jechać i pilnować w lusterkach i nie miałam z tym najmniejszego nawet problemu. Od pierwszego przejazdu 100% skuteczności. No dobra, raz wstecznym tyczkę puknęłam, ale to dlatego, że instruktorka mnie cisnęła żeby jak najprecyzyjniej do końca pola dojechać xD Nasłuchałam się takich rewelacji, że uczą na obroty, ale wydaje mi się, że już coraz mniej Januszy tak
  • Odpowiedz
@catch to prawda, jazda na lusterka to zupełnie inna bajka. Część osób źle ustawia to prawe, za wysoko, przez co sami sobie utrudniają wykonanie manewru, ale to już nie moja sprawa, instruktor ma wszystko wytłumaczyć, od tego jest
  • Odpowiedz
@kajtek6509: Trzeba dobrze trafić i nie oszczędzać na kursie, taka prawda. Jak się idzie do szkoły, która ma ostre przeceny i płaci się 1200zł za kurs, to czego można się spodziewać? Skąd te przeceny? Czyżby nikt nie chciał się u nich uczyć i wabią naiwnych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mamajasia12: Mieć problem ucząc się jeździć to jedno, ale spora grupa osób nie potrafi pokonać łuku mając już dokument uprawniający do jazdy samochodami. Ścinanie zakrętów to jakaś plaga... Swoją drogą myślę że w Lce nie powinno być kamery cofania.
  • Odpowiedz