Wpis z mikrobloga

@biesy: Nie. Nie mam małp do mielenia a szkoda wielka. Gdybym takie małpy miał to bym wsadził między małpie poślady twoją głowę i patrzył jak miełą :) a później zmielił bym kawę i miała by smak pustogłowia
  • Odpowiedz
@YourShadow9: Coffee Proficency, Karma, Java showroom, wesola
to tylko zalazek, jest ich o wiele wiecej. :)
I pamietaj, idziesz tam zeby sie czegos dowiedziec - zapytaj baristow co maja, czego chcesz itd. Na pewno dadza Ci kawe, ktora spelni twoje wymagania.
  • Odpowiedz
@GrzegorzJestem: BEKA, POWTARZAM, BEKA Z LUDZI KTÓRZY SIĘ ŚMIEJĄ Z TYCH CO SŁODZĄ KAWĘ, CHODZI TAKI I TYLKO #!$%@? JAKI TO JESTEM ALTERNATYWNY, TAKI #!$%@? INNY, ŻE KAWY MOJEJ TOP TIER GORZKIEJ JAK PRAWDA O SMOLEŃSKU NIGDY #!$%@? NIE SŁODZĘ. JAK PROPONUJĄ MI CUKIER W KAWIARNI DO MOJEJ TOP TIER GORZKIEJ JAK PRAWDA O SMOLEŃSKU KAWY TO WYCHODZĘ, ROZUMIECIE? WYCHODZĘ I NIE WRACAM CHOĆBY PRZYBYTEK PROWADZIŁ SAM KAWOWY DALAILAMA. A
  • Odpowiedz
@bartek555: z kopi luwak jest troche jak z drogim whisky. Dla mnie to bezsensowne, ale sa ludzie, ktorzy docenia. Ja nie doceniam, moze to wynikac z tego, ze takie ziarna kopi luwak nie sa super popularne i moze nie byly najswiezsze. Ja nie jestem jakims specjalista, ale kopi luwak pilem dwa razy - raz siki, a raz jak dobrze przeciagnieta kawa. Ciezko stwierdzic. :)
  • Odpowiedz