Wpis z mikrobloga

@notedeagle: a mnie rozwalają takie bezsensowne odpowiedzi. Chciałem zasięgnąć rady kogoś kto ma, lub miał okazje korzystać i jakie odniósł wrażenia. Nie kupuję samego wyglądu więc proszę jak masz tak pisać idź pouczać zielonki
  • Odpowiedz
@Masterex2: X bez zastanowienia :) mam porównanie, bo brat kupił sobie właśnie 8plusa a ja w tym samym czasie X’a. Dużo nowych rozwiązań jak świetne gesty, FaceID dla mnie tez mega wygodne, skuteczność 99,9% czasem przy ostrym świetle trochę się gubi ale można to wybaczyć :) aparat + mi się podoba wizualnie ale to kwestia gustu. W razie co to pytaj :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Masterex2: no jeśli miałbym wybierać między X a 8 to nie byłoby tematu tylko X. Ale, że X ma wady, które dla mnie są nieakceptowalne, wziąłem galaxy s8, który jest wielkości iPhone 8 ale ekran ma większy niz 8p i dwukrotnie większą baterie. Niestety android, ale coś za coś. Czekam na wrzesień.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Masterex2: brak touch id to największa, bo faceid w obecnej formie to porażka. Do tego notch, mała bateria, brak przycisku home pod ekranem tak jak ma galaxy, trzeba wszystko obsługiwać gestami, co jest dla mnie zbyt wolne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Masterex2: pewnie jak się przyzwyczaić to gesty są ok, ale reszty wad nie przeskocze. Radzę poczekaj do września, już jest prawie lipiec, jak kupisz teraz wyjdzie coś lepszego to się będziesz wkurzal, tym bardziej, że cena będzie taka sama. Używałem iPhone od pierwszej wersji do 7, to, że nie wziąłem X coś znaczy (8 nawet nie brałem pod uwagę, bo to przestarzały design)
  • Odpowiedz
@Masterex2: a ja z kolei gdybym miał drugi raz kupować to znów poszedlbym w X’a. Nie wiem dlaczego ludzie tak narzekają na tego notcha, przecież na to nie zwraca sie w ogóle uwagi.. Jeżeli chodzi o gesty to super sprawa, pyk palcem w lewo lub prawo i apka zmieniona. Mój brat ma 8 plusa i troche narzeka na aparat, nawet wczoraj porównywaliśmy i wieczorem robilismy fotki innego telefonu, jego nie łapał
  • Odpowiedz
@blinxdxb: we wrześniu wyjdą pewnie same „X” dlatego aktualnego wycofują ze sprzedaży, moim zdanie w nowych ip beda kosmetyczne zmiany związane głównie z oprogramowaniem i pewnie prockiem, tak samo zrobili z apple watch series 2 :)
  • Odpowiedz