Wpis z mikrobloga

Komu przeszkadzały małe koszyki zakupowe? Jak człowiek mogłem sobie wejść do sklepu po kilka drobiazgów, ale nieee... teraz muszę tarmosić ten plastikowy twór frankensteina, gdzie trzeba się garbić jak po pisiont groszy przy każdej próbie włożenia produktu ( _) gardzę #bojowkamalychkoszykowzakupowych
#niepopularnaopinia #lidl #biedronka
Pobierz
źródło: comment_afEMrlFwJNBaCDDpQ93G6fpBaeBPIssQ.jpg
  • 58
@Niewierny_Mops: a pamiętasz, że jeszcze ze dwa lata temu w Lidlach nie było w ogóle plastikowych koszyków? Tylko te wielkie metalowe. Wtedy chcąc zrobić mniejsze zakupy dopiero się człowiek #!$%@?ł, a po sklepie chodziło pełno ludzi pakujących towar do kartonów znalezionych gdzieś w alejkach.
@Niewierny_Mops: najbardziej w tym wyrobie koszykopodobnym obrzydza mnie syf jaki się w nim zbiera. Ludzie ciągają to po sklepie zgarniając wszystkie śmieci z podłogi (włosy pięknie się wkręcają w kółeczka), a kosze następnie są wciskane jeden w drugi i tym sposobem syf z podstawy jednego znajduje się w wewnątrz koszyka pod nim. Jak można takie coś dopuścić do stykania się z żywnością :|
@Niewierny_Mops: a ja sie wypowiem od strony madkipolki chodzącej na zakupy z roczniakiem w wózku, jak mnie to #!$%@? po całości gdy nie ma małego koszyka który mogłam położyć na daszek wózka (zwykle wpasowują sie idealnie miedzy rączkę super sprawa) tylko musze #!$%@? z wózkiem w jednej ręce i z koszykiem w drugiej, dzięki czemu jak idę to zajmuje jakieś 2 metry na szerokość. Nie dość ze mnie to #!$%@? bo
Komu przeszkadzały małe koszyki zakupowe? Jak człowiek mogłem sobie wejść do sklepu po kilka drobiazgów, ale nieee... teraz muszę tarmosić ten plastikowy twór frankensteina, gdzie trzeba się garbić jak po pisiont groszy przy każdej próbie włożenia produktu ( _) gardzę #bojowkamalychkoszykowzakupowych

#niepopularnaopinia #lidl #biedronka

@Niewierny_Mops: po pierwsze - kupisz więcej. Po drugie - trzeba zostawić przy kasach i panika, nie masz siatki, trzeba kupić ( ͡° ͜