Wpis z mikrobloga

@hugoprat: A co mają powiedzieć dziennikarzom? Że pół składu się popiło, kilku się nie chciało grać, jeszcze kilku z mistrzostw sobie zrobili wycieczkę? Przecież dokładnie to powiedzieli, tylko bardziej dyplomatycznie...
  • Odpowiedz
@robertx: Bo niektórzy kibice to idioci, a konkretnie ci, którzy #!$%@?ą się do słów Lewego na konferencji. Jeśli idiota życzy sobie specjalnego traktowania, to niech się postara o orzeczenie o niepełnosprawności i rentę z ZUS-u.
  • Odpowiedz
A co mają powiedzieć dziennikarzom? Że pół składu się popiło, kilku się nie chciało grać, jeszcze kilku z mistrzostw sobie zrobili wycieczkę? Przecież dokładnie to powiedzieli, tylko bardziej dyplomatycznie...


@robertx: Rzecz w tym, że Lewy w tej całej ekipie wcale nie jest bardziej profesjonalny od ludzi którym podobno zarzuca brak profesjonalizmu. Od dawna mówi się o tym, że Peszko pojechał, bo Lewandowski tak chciał. Teraz mówi się nawet o tym, że
  • Odpowiedz
@robertx: dlaczego mają owijać w dyplomatyczne słowa ? ja bym osobiście wolał proste słowa : Tak zawiedliśmy, tak zespół przeprasza , tak kadra jest do wymiany, tak podjęliśmy mnóstwo błędnych decyzji . a nie #!$%@? o atmosferze , mentalnym zwycięstwie , i innych zapychaczach i omijankach w wypowiedzi
  • Odpowiedz
@SiNoSiNo: Ja to widzę raczej w ten sposób, że Lewy jako jedyny stara się zachowywać tam w 100% profesjonalnie - a rozłamy w drużynie robią się własnie przez to, że niektórzy grę w reprezentacji traktują jako okazję do spotkania i #!$%@? się z kumplami, imprez, zabaw, a przy okazji się coś tam pogra w piłeczkę - a Lewy tego nie akceptuje (i słusznie!)
  • Odpowiedz
Ja to widzę raczej w ten sposób, że Lewy jako jedyny stara się zachowywać tam w 100% profesjonalnie - a rozłamy w drużynie robią się własnie przez to, że niektórzy grę w reprezentacji traktują jako okazję do spotkania i #!$%@? się z kumplami, imprez, zabaw, a przy okazji się coś tam pogra w piłeczkę - a Lewy tego nie akceptuje (i słusznie!)


@robertx: Popieram walkę z pijaństwem w kadrze, popieram go
  • Odpowiedz
@SiNoSiNo: Po pierwsze nie wiemy, czy to prawda (ale załóżmy, że tak było), po drugie - nie wiemy do czego konkretnie był ten Peszko Lewemu potrzebny. Jeżeli zakładamy, że cała reszta (a chociaż z połowa) jest prawdą, to do Lewandowskiego kompletnie nie pasuje zachowanie "Peszko to mój kumpel i jedzie z nami, bo jak nie to kończę karierę. Grać nie potrafi, do kadry nic nie wnosi, ale ma jechać i #!$%@?".
  • Odpowiedz
@robertx: Oczywiście, że nie wiemy jak było faktycznie. I możesz mieć racje co do tego bycia łącznikiem, bo też mi takie zachowanie do Lewandowskiego nie pasowało, więc jeśli jednak to prawda to może ma jakieś drugie dno.

Nie mniej jednak jakiś niesmak to we mnie wzbudziło. Zawsze Lewego broniłem przed Januszowskim "dla Niemca to strzela" itp. Dalej uważam, że piłkarsko jest najlepszym reprezentantem Polski jakiego kiedykolwiek mieliśmy, ale jakoś patrzę na
  • Odpowiedz
@SiNoSiNo: A najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że - zakładając, że chociaż część z tego jest prawdą, co już jest bulwersujące - wiedzieli o tym wszystkim nie tylko piłkarze, nie tylko sztab i Nawałka - ale również Boniek i cały PZPN. I nic z tym nie zrobili, ani nie robią... Zaczyna to wszystko przypominać PZPN z czasów Listkiewicza tylko Boniek lepiej gra o PR (łączy nas piłka, te sprawy)
  • Odpowiedz
@robertx: Nie wiadomo po prostu czy jak szambo wypłynie to będzie można zbudować na tym nawozie coś nowego czy utoniemy w gównie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że dlatego chcą to zamieść pod dywan.
  • Odpowiedz
@SiNoSiNo: Z całych mistrzostw najbardziej budujące jest chyba to, że mamy młodych piłkarzy (Kownacki, Bednarek) którzy patrzą na Lewego jak na wzór który próbują naśladować - nie tylko sama patologia na zgrupowaniu, tylko ktoś od kogo się można uczyć, i widać, że chcą to robić. Wszyscy mogą tylko na tym zyskać - oni, jako piłkarze, reprezentacja jako reprezentacja jeśli nie już, to z pewnością w ciągu najbliższych lat, no i my
  • Odpowiedz
@SiNoSiNo: Jak można w ogóle brać na poważnie debilny trolling, że Robert Lewandowski, najlepszy polski piłkarz w historii reprezentacji, zakończyłby karierę w kadrze z powodu kolegi, który i tak był do posadzenia na ławce xD On się z Peszkinem nawet na zgrupowaniu nie trzyma razem, więc na pewno dla niego rzuciłby reprezentację, jasne. Ludzie, opamiętajcie się!
  • Odpowiedz
A co mają powiedzieć dziennikarzom? Że pół składu się popiło, kilku się nie chciało grać, jeszcze kilku z mistrzostw sobie zrobili wycieczkę? Przecież dokładnie to powiedzieli, tylko bardziej dyplomatycznie...


@robertx: skad ty wiesz ze pol skladu sie popilo? Bo jakis anon wrzucil skrina na mirko, a drugi anon na twiterze cos tam napisal? No to w #!$%@? legitne info.
  • Odpowiedz