Wpis z mikrobloga

@Kniaziowskicarewicz: nie o to chodzi. rowerowy równik to tag "statystyczny" - do wrzucania przejażdżek. #rower - do dyskusji o rowerach. obserwuję rower, a rowerowego równika nie, bo interesuje mnie dyskusja o rowerach, a nie statystyki z przejażdżek.
ale. czasami ktoś wrzuca fajną relację z wycieczki - jest opis, są zdjęcia i to z chęcią zobaczę i przeczytam. dlatego nie czarnolistowałem równika.
większość wpisów na równiku są nieciekawe i bez sensu dodatkowo
@brachistochrona: Dziękuję za taką opinię. Opis tagu jest skromny i raczej nie sugeruje tego o czym piszesz, stąd taka, a nie inna interpretacja z mojej strony. Tak jak piszesz równik jest statystyczny i faktycznie większość wpisów to ,,gołe,, cyferki. Uznałem, że dodanie zdjęcia(jakby nie patrzeć związane z rowerem) zmienia sytuację, a przesłanki ku temu miałem, tak przynajmniej mi się wydaje.
@SnikerS89: jeżdżę (już przeszło 3kkm), ale mi się nie chce wrzucać:) Równik jest "nieciekawy" tylko w kontekście #rower. Jak jeszcze wrzucałem przejażdżki, to nie raz komentowałem różne wpisy.
Kapliczki i jakieś ciekawe miejsca odwiedzam, przejrzę fotki z tego roku to zrobię jakieś wpisy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet myślałem, żeby wrzucać te kapliczki przy okazji równika, ale mi się nie chciało:)