Wpis z mikrobloga

Powiem Wam uczciwie ze Nawalka to najbardziej fartowny trener Polskiej reprezentacji . Szczęśliwe losowania , nieźli indywidualni piłkarze o jakich np. Engel mógł tylko marzyć .
Wiadomo szczęście tez trzeba mieć , i jego kadra osiągnęła najwięcej od lat , ale wybaczcie ze nie będę go wychwalać jako najlepszego trenera. Bo jego taktyka brak reakcji na sytuacje na boisku była skandaliczna. Od trafił się chłop w odpowiednim miejscu i czasie coś jak Tajner przy Małyszu ...
#reprezentacja #mundial #mecz
pajratus - Powiem Wam uczciwie ze Nawalka to najbardziej fartowny trener Polskiej rep...

źródło: comment_ozsHFPvjQ5aiILXAseBrqlWD4chteFgf.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@pajratus: Ech. Dwa mecze i cały mit Nawalki idzie w #!$%@?. Lubimy jechac po swoich. Turniej dramatyczyny, ale i tak brawo, ze wniósł repre na poziom o, którym marzyslimy za czasów Franza, Fornalika. Tak go widze.
  • Odpowiedz
@pajratus: fart czy nie, to jednak on przywrócił radość polskim kibicom i dał sukces na dużej imprezie po 30 latach i za to powinniśmy go zapamiętać. Teraz czas na nową erę
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: No dobrze, popelnil bledy, dziwne niezrozumiale, decyzje, ale na pewno nie chcial tego #!$%@?. Coś sie wypaliło i tak jak napisal @Tuvrai dal tyle radosci kibicą, ze jak przypomne sobie o Euro to mam ciary.

Ale lepiej jechac jak 90% internetu po nim jak po psie. Jestesmy dziwnym narodem. Ja Nawałce dziekuje.
  • Odpowiedz
  • 9
@Tuvrai: on nie miał w tym żadnej zasługi . 3 lata temu trafił mu się wybitny skład indywidualnych piłkarzy .
Jaki jest faktyczny poziom kadry pokazał np. mecz z Danią .
Na Euro tez graliśmy słabo .
Styl gry kadry od początku jego kadencji jest fatalny i ja tam wielkiej finezji nigdy nie widziałem .
Szkoda ze to on został trenerem bo z tych chłopaków np. Beenhakker wycisnoł by znacznie
  • Odpowiedz
@pajratus: wybitny skład? Kto był wybitny oprócz Lewego? Krycha, Piszczek, Glik, bramkarze ewentualnie jeszcze, solidni gracze ale nie wybitni. Tak naprawdę nasz skład nigdy nie był aż tak dobry, także na euro. Ale racja, mnie też od dawna się nie podoba trochę bezpłciowy styl, ale wierzę że nowy trener to poukłada na nowo i nie stoczymy się znowu na poziom ogórków walczących o 4 miejsce w grupie eliminacyjnej. W każdym
  • Odpowiedz
@pajratus: Wkurza mnie jak ludzie, tak jak i Ty w tym wpisie, rozgraniczają możliwą ocenę zdarzeń/osób na dwie skrajne możliwości: Wspaniały, albo kompletnie do dupy. Przyznam, że Nawałka nie jest na pewno trenerem bardzo dobrym. Ale nie można też powiedzieć, żeby był jakoś skrajnie fatalny, jak dla mnie był... poprawny, dostateczny do pewnego czasu. Na pewno był lepszy niż większość selekcjonerów w XXI wieku i porównywanie go do Engela czy
  • Odpowiedz
Ech. Dwa mecze i cały mit Nawalki idzie w #!$%@?. Lubimy jechac po swoich. Turniej dramatyczyny, ale i tak brawo, ze wniósł repre na poziom o, którym marzyslimy za czasów Franza, Fornalika. Tak go widze.


@kkpol: Miał ogromne nakłady kasy z PZPN i świetnych piłkarzy. I tyle. Na turniejach był wybierany najgorszym selekcjonerem turniej po turnieju (albo jeśli nie najgorszym to jednym z). Nietrafione zmiany albo ich brak, nietrafione powołania.
  • Odpowiedz
@pajratus: Włochy też mają wybitnych piłkarzy, a nawet na mundial się nie dostali. Argentyna też ma wybitnych piłkarzy, a póki co to #!$%@? gra. Nawałka aż takich wybitnych nie miał. Przykładowo - Pazdan, Jędrzejczyk, Mączyński, Mila? Niby słabi zawodnicy, a na Euro i w eliminacjach grali zajebiście.
  • Odpowiedz