Wpis z mikrobloga

Znakomity komentarz z Weszło:

Jakie to niespodzianki sprawiła nasza reprezentacja za czasów Nawałki, że tak dziękujecie ze łzami w oczach?

Wygrana z Niemcami w eliminacjach? Przypominam że lepszy wynik z nimi w eliminacjach osiągnęła Irlandia (remis i wygrana). Remis z Niemcami na Euro? To jest ta niespodzianka? I tak wyszli z pierwszego miejsca. Powiedz mi, błagam, co to za niespodzianki, bo zachodzę w głowę i nie potrafię dociec Twej logiki.

Pisałem już raz, albo dwa. Ta reprezentacja przez 4 lata się ślizgała na fuksie. Fuksiarskie bramki w ostatnich sekundach meczu, trafianie na przeciwników w kryzysie. Nie wygraliśmy z nikim na poziomie wyższym niż pastuchy z Czarnogóry i zespół w przebudowie jakim jest Dania.

Mecz z Niemcami to był fuks. I ile czasu temu to było… Skończmy tą masturbację z Narodowego.
Rywale wiecznie poprzeczek nam obijać nie będą.

Na" wielkim w naszym wykonaniu EURO2016":

Słaby mecz ze słabą z półamatorami z Irlandii Północnej na euro, wygrana ze skłóconą Ukrainą i remis z Niemcami z którymi zawsze walczyliśmy i wyjsice z grupy. Później dobre 30 minut ze Szwajcarią i Portugalią i modlenie się do Boga o koniec spotkania. Wykorzystany limit szczęścia na 40 lat.

#pilkanozna #mecz #mundial #polska #ciekawostki #truestory
  • 5
@LajonelMessi Idiotyczny komentarz, jak całe to weszło. Nasza reprezentacja grała po prostu dobrze. Tak samo można by powiedzieć, że przegralismy że słabą kolumbią, bo oni przegrali z japonią. A kto widział ten wie, kolumbią zagrała dobry mecz i. Ie zdziwie się jeśli zajdą daleko
To samo piszę od dawna, ale euro zajebiste i nie przegadasz


@Sababukin: rozumiem że jakby doszli do półfinału (a że nie zagraliśmy zadecydował w zasadzie los) to fart xD to że nie przegrywaliśmy ani minuty na tym euro to tez fart. Opowiedz mi coś jeszcze.