Wpis z mikrobloga

Mirki, co się wczoraj #!$%@?ło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Moja sąsiadka lvl 38, zdawała już na prawko ponad 20 razy i nadal nie zdała, umiejętności jazdy ziemniaka. Wczoraj postanowiła sobie trochę poćwiczyć jazdę i jak wyszło? #!$%@?ła w płot (ʘʘ) #!$%@?, że tacy ludzie mają dostęp do możliwości kolejnego zdawania egzaminów...

#prawojazdy #motoryzacja #samochody #heheszki
zelo1234 - Mirki, co się wczoraj #!$%@?ło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Moja sąs...

źródło: comment_gxzkVIODakMV6NmeGVkClCo0iI1KpMZy.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
Podałeś z dupy argument, to odpowiedziałem na twoim poziomie.


@Zielony34: Jaki argument podałem z dupy? Chłopie przeczytaj co piszesz?

za to rządzą nim tacy, że dzisiaj mamy ludzi #!$%@?ących się pod prąd na autostradach, albo jadących po pieszych na pasach, bo nie patrzą na zatrzymujące się na prawym pasie samochody przed przejściem.


@Zielony34: odpowiedziałeś tak na mój pierwszy komentarz sugerując że występuje jakaś korelacja pomiędzy tym, że jak ktoś zdał
  • Odpowiedz
Chłopie przeczytaj co piszesz?


@PiersiowkaPelnaZiol: ja wiem, co piszę, ty ewidentnie masz problemy....

a to ciekawe bo mam znajome co zdały za np 4 razem a jeżdżą lepiej od wielu mężczyzn, gdybyś dawał 2 lata przerwy za x prób to by teraz w ogóle nie jeździły i zrezygnowały.


@PiersiowkaPelnaZiol: to może nawet i lepiej. Byłoby może mniej idiotycznych wypadków i kolizji. To, że Ty kogoś tam znasz, to mnie gówno
  • Odpowiedz
ja wiem, co piszę, ty ewidentnie masz problemy....


@Zielony34: Widać nie widzisz, i tylko się ośmieszasz.

@PiersiowkaPelnaZiol: jak już taką teorię wysunąłeś z dupy, to z powrotem ją sobie tam włóż xD Po prostu > tacy jak np ja co dali za 3 razem


@Zielony34: hmm, no nie wiem czy taka z dupy, ale co ja tam mogę wiedzieć http://www.dailymail.co.uk/news/article-1251649/Motorists-pass-driving-test-second-time-round-safest-road.html

po prostu jesteś łajzą, co nie umiała cofać po
  • Odpowiedz
widać nie potrafisz prowadzić rozmowy na poziomie, nie oczekuj że potem odpiszę. Dorośnij, albo raczej zastanów się nad swoim zachowaniem bo będąc twoim znajomym wstyd by mi było.


@PiersiowkaPelnaZiol: widać, że prawda cie mocno w dupsko piecze. Nie byłbyś moim znajomym, ja w tak niskich warstwach umysłowych nie szukam znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podawać artykuły z DM, jaka jest sytuacja na drogach w UK, to jak
  • Odpowiedz
po kilku nie zdanych razach kurs powinien się zerowac i taka osoba powinna znowu na ten kurs chodzić

@Kaplanka: i to jest świetny pomysł, popieram w 100%

BTW, co ludzie mają z tym prawem jazdy? Kurła, ja próbowałem się nauczyć jeździć na rolkach czy tańczyć, ale ewidentnie się do tego nie nadaję, nie ogarniam, nie wychodzi mi za nic, plączą mi się nogi - więc dałem sobie siana i handluję z
  • Odpowiedz
Powinno być tak, że jeśli, na przykład, za piątym razem nie zdałeś - dwa lata przerwy w podchodzeniu do egzaminów na przemyślenia, czy się nadajesz.


@Zielony34: Powinno być tak, że jeśli na przykład 5. raz idziesz na rehabilitację i nie udało ci się wstać - dwa lata przerwy na przemyślenia, czy się nadajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaplanka: często to też jest wynikiem wypuszczania przez szkoły ludzi, którzy dalej nie ogarniają po tych 30h kursu. Mój instruktor powiedział gdzieś tak przy 26h, że jeszcze mi trochę brakuje umiejętności, popełniam za dużo błędów, żeby iść na egzamin, ale to moja decyzja czy dokupuję dodatkowe godziny, bo kiedyś nie chciał puścić jakiejś małolaty, bo ewidentnie miała dość luźne podejście do jazdy i w dupie jego wskazówki jak coś poprawnie zrobić,
  • Odpowiedz
Jak mnie rozbraja to tłumaczenie głupi egzaminator i jak ciężko zdać. Prawda jest taka że za byle co nie ulewaja i jak już pytam za co dokładnie cie uwalił to wychodzi co odwalają i się jeszcze dziwią. Uwalić może z dwóch rzeczy, albo nie ogarniasz jazdy i auta jedziesz środkiem drogi wyjeżdżasz na krawężniki gaśnie ci ciągle, albo jeśli stworzysz zagrożenie na drodze: wymusisz, nie zatrzymasz się na stopie albo strzałce, przejedziesz
  • Odpowiedz