Wpis z mikrobloga

Nareszcie pogoda się poprawiła. Na starcie miałem 90% baterii, szacowany zasięg 26km.

Cel to próba generalna dojazdu do pracy i powrotu na jednej baterii. Udało się mimo naprawdę dużych przewyższeń przy powrocie.

Przejechałem prawie 25km, ostatnie 50m musiałem pchać, więc hulajnoga wiedziała kiedy ma się rozładować.

Niemniej i tak w pracy będę ją ładował, a 12km miałem cały czas na 3 kropki baterii.

Prędkości robią wrażenie jako że nie wgrywałem żadnych CFW. Prędkość max wg zegarka Polar M400 to 29.5km/h.

Na pewno moja waga 68kg pomaga :)

Mega fajna zabawa, mam nadzieję, że hulajnoga posłuży jak najdłużej i jej zakup mi się zwróci (na paliwo wydaję mniej więcej 250zl miesięcznie na same dojazdy do pracy)

#m365 #xiaomi
brck89 - Nareszcie pogoda się poprawiła. Na starcie miałem 90% baterii, szacowany zas...

źródło: comment_9xTlIYYAXAsEypeptgUChpzw00KvPkut.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Mega fajna zabawa, mam nadzieję, że hulajnoga posłuży jak najdłużej i jej zakup mi się zwróci (na paliwo wydaję mniej więcej 250zl miesięcznie na same dojazdy do pracy)


@brck89: wołaj jak stworzysz statystyki wymian dętek, ciekawe co wyjdzie taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Wu70: idąc tą drogą to do auta trzeba doliczyć OC i AC, wymianę opon 2x do roku, przeglądy obowiązkowe plus coroczną wizytę w serwisie na wymianę oleju. A za kilka lat pewnie dojdą koszty u mechaników :)

Pomijam już błyskawiczną utratę wartości auta (bo w sumie z jego posiadania bym nie zrezygnował).
  • Odpowiedz
@brck89: jeżeli zrezygnowałeś z auta i zamieniłeś je na xiaomi to tak, ale zapewne tak nie jest i niestety wszystko co wymieniłeś tak czy siak musisz zapłacić, więc to nie ta droga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wu70: i tak i nie :p wymiana opon to jakby nie było eksploatacja, przy samochodzie wydałbym na coś innego.

Ale masz rację, większość z tego co wymieniłem to i tak bym zapłacił.
  • Odpowiedz
Kumpel kupił m365 pojezdzil 3 miechy i sprzedał na olx za 2100! :) czysty zysk. Podobno tel z oferta sie urywały, chciał sprawdzić za ile da się sprzedać no i przypadkiem sprzedał. Była z PL
  • Odpowiedz