Wpis z mikrobloga

maly update chyba ostatnie zdjecie xD
ciekawe jak.mocna zwala jutro bd bo jak.narqzie.4/5 (?) Godzin od ostatniego wezyka
/malego/i rewelacyjnie nadal xD
Nie zebym.szkalowal #bojowkamedycznegoklefedronu ale nwm jak mozna brac cmc dla stima ja bralem zawsze.dla eufo stim niby.byl ale taki #!$%@? w glowie
teraz z tego co widze przypominajac sobie.co pisalem tez #!$%@? ale innego rodzaju zupelnie xD echhh czuje ze #!$%@? jak po ostatnim pamiętnym mixie i tak samo.wlasnie eydyowalem.wiadomosc ale.jednak piszę w miare poprawnie xD mowilem.ze.zasne.bez alpry no kuhwa nie wiem xD
taka ilosc czegokolwiek nigdy mnie tak nie zrobila tzn nie pisalem chyba w takim stanie na mirko no moze nep z klefem podobnie ale #!$%@? wie xD przynajmniej trafiam w literki ;-;
Pobierz qwertty321 - maly update chyba ostatnie zdjecie xD
ciekawe jak.mocna zwala jutro bd b...
źródło: comment_zWuhn4QmcKOLFx3W5IYS7XHNd9IrdBLW.jpg
  • 6
@bartolomeov ja wiem doskonale ze za duzo napisalem tu xD ale #!$%@? mialem glupsze pomysly
a po co to rb to nwm sam no niby mialem nie cpac nic i moze probuje to jakos zagluszyc jakby xD no nwm no jezu jestem zbyt.zrobiony zeby mnie to obchodzilo a towarzysza ktoremu #!$%@? juz nie ma tzn spi z tego co wiem po alprze xD

echhh no xhyba wiem o co Ci chodzi ale
@bartolomeov ja wiem doskonale ze za duzo napisalem tu xD ale #!$%@? mialem glupsze pomysly
a po co to rb to nwm sam no niby mialem nie cpac nic i moze probuje to jakos zagluszyc jakby xD no nwm no jezu jestem zbyt.zrobiony zeby mnie to obchodzilo a towarzysza ktoremu #!$%@? juz nie ma tzn spi z tego co wiem po alprze xD

echhh no xhyba wiem o co Ci chodzi ale