Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Taka refleksja mnie naszła...
Po co #rozowepaski noszą szpilki i ogólnie buty na obcasie które są z zasady niewygodne i same narzekają, że są niewygodne do pracy w korpo w czasie gdy przez 8 godzin trzymają te buty pod biurkiem?

Jeszcze rozumiem po co się je zakłada jak się wychodzi na miasto/na imprezę, ale serio warto tak się męczyć tylko po to, aby "ładnie wyglądać" w drodze do i z samochodu czyli raptem... 5 minut w ciągu dnia?

A później jęki "o boooożeeeee jak mnie noooogi boooolą, caaaaaaaały dzień na szpilkaach" tylko, że #!$%@? szpilki pod biórkiem! To po ch....!?
  • 13
@Arachnofob: a wiesz czemu kobiety się perfumują malują i noszą szpilki?

Bo są małe brzydkie i śmierdzą xD

Noszą żeby wyglądać, żeby się prezentować, żeby wzbudzać podziw, wyrazić swój gust, podkreślić może talie jeśli inaczej nogi są ustawione, żeby przyciągnąć zainteresowanie ich osoba
@Arachnofob: wyglądają świetnie, mega, klasa!

Ej szczerze nie pisałem że mężczyzn do tej pory w życiu swoimi widziałem dwie pary butów damskich które mi się podobały, więc nie ogarniam ich gustu, ale pewnie nie raz słyszałeś od kobiety zobacz jak ona się ubrała, jak ona w tym może chodzić, to ma z 14cm, nawet nie umie chodzić w tych szpilkach
Po co #rozowepaski noszą szpilki i ogólnie buty na obcasie które są z zasady niewygodne i same narzekają, że są niewygodne do pracy w korpo w czasie gdy przez 8 godzin trzymają te buty pod biurkiem?


@Arachnofob: szpilki anatomicznie poprawiają wygląd tyłka, który ze szpilkami na nogach wygląda jakby był cały czas wypięty.

Przez podświadome instynkty działa to pozytywnie na dostarczanie przez mężczyzn atencji, więc kobiety się w nich męczą.n

Nawet