Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałam wczoraj kogoś wyjątkowego, na zwykłym czacie. Przez 10 godzin mialam jedną z bardziej pociągających i wartościowych, głębokich rozmów w życiu i o życiu. INFJ poznała INTP. I chciala więcej. Poszłam za ciosem i spotkałam się z nim tego samego wieczoru, co przeciągnęło się do dnia dzisiejszego, wróciłam teraz na trzęsących się nogach i nie mogę zasnąć (seksow nie było, przegadaliśmy do rana). Trzymajcie kciuki, nie wiedziałam, ze istnieją ludzie, którzy potrafią mnie tak zafascynować, a mam 28 level

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 17
AfrykańskaEskimoska: Opka, ale nie zapisałam kodu. @HrabiaZet co ty masz z tym seksem? Przecież wyraźnie napisałam, ze nie spotkałam się z nim na seks i nic nie było (a napisałam to, żeby się właśnie nie wywiązała dyskusja, ze to wszystko dla ruchania), chodziło o spotkanie i rozmowę. Btw wyspałam się, ubrałam i jesteśmy umówieni za godzinę znowu. Nie ma czasu do stracenia, bo w poniedziałek do pracy!

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

Przecież wyraźnie napisałam, ze nie spotkałam się z nim na seks i nic nie było (a napisałam to, żeby się właśnie nie wywiązała dyskusja, ze to wszystko dla ruchania),


@AnonimoweMirkoWyznania: Spoko, Twoja sprawa przecież, daje mi to już jednak pewien ogłąd na Twoje podejście do tego i tylko to chciałem skomentować.