Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba zachowałem sie jak idiota, przejde do sedna. Ponad rok temu poznalem kobietę do ktorej bym nawet nie startowal bo byla o klasę wyżej niż ja, ale tak jakoś się złożyło że nasz kontakt zaczynal nabierac kolorytu. Miesiace bliskiej znajomości mijają, ale do niczego to nie zmierzalo. Traktowala mnie jak przyjaciela i tak też od noej usłyszałem. Po prostu fizycznie jej nie pociagalem, bylem zabijaczem czasu. Zawróciła mi w glowie i zmarnowała moj czas ktory moglbym rownie dobrze poswiecic innej koleżance którą wtedy zignorowałem a która za mną latala za co się obwiniam.

Bylem chudy wiec postanowilem wziac sprawy w swoje rece. Zaczalem chodzic na silownie, wzialem sobie trenera i zaplacilem mu parę stów za to zeby mnie wprowadzil w ten swiat, zaczalem prowadzic diete, jesc o okreslonych porach itp itd. Moim celem bylo zwiekszenie masy miesniowej, budowa sylwetki i ogolnie zadbanie o siebie od strony fizycznej. Bylem zdeterminowany. Chodze tak od 7 miesiecy i efekty są widoczne, teraz nagle ciuchy na mnie lepiej leza a przy tym i kondycyjnie daje rade.

Oczywiście z tą "przyjaciolka" kontakt ucichł tak po prostu, bez zrywania kontaktu. Wtem odezwala sie do mnie niedawno prawdopodobnie dlatego ze bylem na wakacjach i wrzucilem pare fotek na fejsa rowniez ze mna na planie wiec mogla zobaczyc jak wygladam. Kiedys mowila mi ze chcialaby sie zakochac naprawde, ze chcialaby zalozyc rodzinie jednoczesnie mowiac ze chcialaby silnego, atletycznego mezczyny. Gardzila facetami ktorzy mysla tylko o seksie a ja raz dostalem #!$%@? od niej za to ze sie do niej dobieralem gdy zaprosila mnie do siebie.

Oczywiscie zagadywala jak bylo na wakacjach, potem pytala sie czemu nie pisalem do niej, potem. No to ostatecznie sie spotkalismy tydzien temu w sobote na kawie ale na chwile bo wieczorem mialem wyjazd. Spotkaliśmy się znowu wczoraj w piatek na rynku, a potem pojechalisny do mnie, randka skończyła się śniadaniem. Wtedy zdecydowalem że zrobię coś głupiego bo przecież z taką kobietą niczego stabilnegl nie zbuduję. Gdy leżała przygotowalem jej jajecznice a do tego pod talerz schowalem banknot 50 ZL. Zapytała się ze zdziwieniem po co to, a ja powiedzialem ze to za noc i zeby po sniadaniu wyszla z mieszkanka. #!$%@? mi jajecznice na podloge a banknot rzucila w moją stronę. Szybko sie ubrała i wyszla. Potem dostałem od niej telefon ze jestem #!$%@? i ze się zemści. Czy ktos kiedys odwalil cos rownie glupiegk? Powiem wprost, wiem ze to nie było spoko z mojej strony ale zawsze przez cale życie bylem grzeczn facetem bo tak uczyla mnie mama, tkai na ranę przyloz, taki na zawolanie dobry chlopczy. Chciałem poczuć jak to jest byc frajerem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 14
OP: @miloMilowy: zakładam że nie byłeś nigdy w taki sytuacji, no ale cóż. nawet to nie był mój cel, ale coś mnie olśniło w ostatnich dniach i pomyślałem że w sumie czemu nie

Faceci sami uganiają się za dziewczynami z fajną sylwetką i przyjemnym dla oczu tyłkiem, a kiedy kobieta robi to samo tylko ich względem to jest prostytutką? Weź Ty koło i jebnij się w czoło chłopie.( ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania: No jasne, rozumiem, że mogłeś się poczuć przez to wszystko jak frajer, ale widząc jak się sprawy mają powinieneś po prostu olać temat, a nie szukać jakiejś dziwnej zemsty i satysfakcji z potraktowania dziewczyny jak szmatę, bo i komu to dało jakąś korzyść? XD Moim zdaniem naprawdę zachowałeś się jak dzban, ale może faktycznie nie potrafię być w tej kwestii w pełni empatyczny. Tak czy inaczej, wszystkiego dobrego.
@AnonimoweMirkoWyznania: o masakra czlowieku... jak chciales jej dogryzc to bylo sie w ogole nie spotykac, po prostu zyc i znalezc kogos innego. Olac ja i juz. No ale chciales chyba wyjsc na jakiego male alpha xD tylko, ze no nie wyszlo. A teraz najlepsze, ze ona moze np.rozpowiedziec co zrobiles i jak sie zachowales, i bedziesz spalony totalnie. Mam nadzieje, ze to b8.
Poza tym, laska wprost Ci powiedziala, ze sie Toba nie interesuje, a Ty dalej latales za nia. Sam sobie krzywde zrobiles tak naprawde. Przez ten czas to mogles zapoznac kilka innych dziewczyn i zbudowac cos fajnego albo milo spedzic czas. Masakra...
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś kompletnym zj*bem. Lubiła Cie ale nie pociągales jej fizycznie wiec postanowiłeś przypakować by pokazać jej ze masz ją za kr*we?! () Jestes zaburzony na maksa. Liczę ze to zarzutka, jesli tak to dobra, ale jesli to prawda to gardze Tobą. Poza tym tak jak sa faceci którzy nie tkneliby grubej foczki albo laski z mocnym tradzikiem tak są kobiety ktore chudych albo niewysportowanych lub niskich