Wpis z mikrobloga

Co tu sie #!$%@?ło to ja nawet nie xD Patrze przez okno w piwnicy, a tam idzie jakiś przegryw z laską. Myśle sobie no udało mu się. Nagle z przeciwka wychodzi chłopak, gdzieś 160, 50kg, taki typowy szczurek, ze swoją koleżanką o podobnej posturze. Nagle ten chłopak( na oko 4 klasa podstawówki), omijał słup i przypadkiem zachaczył lekko idącego przegrywa.Zaczyna drzeć się w jego stronę i go wołać a on dalej idzie i się nie odwraca to sru biegnie i go popycha w plecy "ty #!$%@? gnoju #!$%@? patrz jak łazisz ty taki i owaki" mniej więcej i coś tam się wydali w krótką pyskówkę a on mu na to że to nie jego wina bo coś tam przegryw skwitował żeby lepiej uważał sobie bo następnym razem dostanie w ryja xD Potem ten przegryw ( na oko 25 lat) wraca do tej swojej koleżanki, a ona #!$%@? na maxa, pyta się go dlaczego jest agresywny ale jednak odchodzą dalej... Nie jestem pewnien ale widziałem że ten przegryw miał gaz pieprzowy, a kto wie może nawet nóż. #przegryw #stulejacontent #tfwnogf ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2