Wpis z mikrobloga

#streetwear #kiciochpyta
Może mi ktoś wyjaśnić co ludzie lub streetwearowcy widzą w tych butach ( nie naśmiewam się )
Ale przecież one wyglądają jak bym założył na nogę starą skarpetę z podeszwą albo nadepnął gołą nogą na jakiegoś starego grapefruit'a . Płacić tyle szekli za takie coś, dla mnie to grzech. Niewiem może bym miał inne zdanie na ten temat gdybym miał 13 - 16 lat i był na utrzymaniu starych a sam miał ksywę banan
Pobierz s.....4 - #streetwear #kiciochpyta 
Może mi ktoś wyjaśnić co ludzie lub streetwearow...
źródło: comment_Bc9ieiO4e5OnXxhSKtCOmJI10LaoNapY.jpg
  • 9
Może mi ktoś wyjaśnić co ludzie lub streetwearowcy widzą w tych butach


@samuraj24: oh my god, again ()

Teraz weź swoje pierwsze lepsze buty z szafy i zadaj to samo pytanie - oczywiście koniecznie z "nie naśmiewam się"
@samuraj24: grupa społeczna, na której aprobacie zależy noszącemu wie, że są rzadkie. Dlatego ludzie je kupują. To jest takie Mansory czy Brabus w świecie butów.
@samuraj24: ale to właśnie o to chodzi żeby było brzydkie. To tak samo jak z samochodowymi pokrakami typu Mercedes GLE czy BMW X6. Ma być po pierwsze drogie, żeby byle biedak go nie kupił, a po drugie brzydkie, żeby nie kupił go ktoś w miarę zasobny (albo po prostu dlugo zbierał), ale kto jednak uzna, że trochę szkoda tracić tyle kasy na coś tak brzydkiego. Jeśli do tego jest możliwie bezużyteczne,