Wpis z mikrobloga

W ciągu kilku dekad filmów i seriali Sarah Connor doczekała się różnych wcieleń. Fanom najbardziej podobało się jednak to oryginalne, w postaci Lindy Hamilton. Do sieci trafiły zdjęcia aktorki wcielającej się w dawną postać na planie filmu Terminator 6.

Terminator 6 będzie kontynuacją Dnia sądu.
Film zignoruje wydarzenia z Buntu maszyn, Ocalenia i Genisys i będzie wstępem do nowej trylogii o cyborgach z przyszłości. Produkcja przedstawi nową główną bohaterkę – Dani Ramos, pochodzącą z Meksyku kobietę, która staje się celem nowego typu Terminatora. Nie znaczy to jednak, że nie zobaczymy kilku starych znajomych. Do roli kultowego T-800 powróci Arnold Schwarzenegger. via spiderweb

#wejscieodzakrystii #terminator @Prokurator_Bluewaffles
ColdMary6100 - W ciągu kilku dekad filmów i seriali Sarah Connor doczekała się różnyc...

źródło: comment_G4fOtTBtTdOIDCmNI8I8esI47X8henVf.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ColdMary6100: zignorowanie Buntu Maszyn to dobry krok, zrobienie z Connora wymoczka w tamtym filmie było nieporozumieniem, tak samo jak obsadzenie w roli Terminatora Loken, przynajmniej dla mnie, bo w ogóle nie robiła takiego niepokojącego wrażenia jak Arni.

Niestety zarys fabuły brzmi tak sztampowo, jak tylko można dla tej serii. Znowu ktoś jest celem terminatora. Terminator 2 był właśnie dlatego taki dobry, bo sytuacja z poprzedniej części została przedstawiona inaczej, ciekawie,
  • Odpowiedz
@ColdMary6100 @Lisaros Ignorowanie "Buntu maszyn" to zły pomył. Film fajnie zamykał trylogię: wojna jest nieunikniona i choćby nie wiem co to rakiety wystartują. Mnie się nawet podobał. Oczywiście, te wszystkie potworki co wyszły później to już kupa do sześcianu, co w--------a żenadometr w kosmos.
  • Odpowiedz