Wpis z mikrobloga

Muchy tak skomentowały swój udział na Openerze. To jest #!$%@? śmiech na sali ze taki festiwal domyka lineup na niecałe dwa tygodnie przed pierwszym dniem. Wcześniejsze akcje były tłumaczone budowaniem napięcia ale widać ze to jest tak #!$%@? organizacja ze szkoda gadać. Gnije i mam nadzieje ze kiedyś jednak ten fest jebnie robiony na 5 minut przed
Wątek via Fajne Rzeczy
#muzyka #opener #scumbagziolkowski
A.....h - Muchy tak skomentowały swój udział na Openerze. To jest #!$%@? śmiech na sa...

źródło: comment_7n5ioyGMfBtac8XztwCdlm2Mw28BvQnh.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grubo_W_Uj: powiedz mi jakim cudem czekałes 1,5h za opaską? wymieniales na dworcu czy co? odkad pamietam na terenie festiwalu nie stałem dłużej niz 5 minut a jak pracowałem tam na opaskowni to w szczytowym momencie czekało do mnie maks 20 osób a przez 90% czasu czytałem ksiązkę xd
  • Odpowiedz
@pawelczixd: dwa lata, pierwszy dzień, punkt wymieniania przed głównymi bramkami, godzina ~17. ja wiem i rozumiem że to jest "prime time" i że największy ruch, no ale kurde. tam wyglądało to tak że były pierwsze "kontrolne" bramki ( w sumie do teraz nie wiem po co), a potem można było iść wymienić bilet na opaskę. i to właśnie do tych pierwszych bramek tyle czekałem. w którym miejscu byłeś?
  • Odpowiedz
@Grubo_W_Uj: aaa dobra, te pierwsze to możliwe. Ja raz pracowałem własnie tam a raz na polu namiotowym. I właśnie tam polecam wymieniać, praktycznie bez kolejek. A karnety bez pola też tam można, chyba tylko jednodniówek nie mają.
  • Odpowiedz