Wpis z mikrobloga

mirki pomocy potrzebuje- nie ogarniam co mam zrobić ...
jakiś czas temu aktywowałem weryfikację dwuetapową przez google authenticator na konto uplay . niedawno zmieniłem telefon i zapomniałem o tym fakcie. dziś chciałem zalogować się do uplay po wpisaniu hasła poprosiło oczywiście o kod a authenticator'a . zainstalowałem go na nowym telefonie ale prosi o dodanie konta poprzez wpisanie otrzymanego klucza i loginu - ale jakiego klucza? nie mam żadnego maila na skrzynce .... czego ja tu nie rozumiem ? pomożecie ?:)
#pytanie #pytaniedoeksperta #google #gry #ubisoft #uplay
  • 6
@krampus0101: ja ostatnio tak miałem. Musiałem zalogować się w przeglądarce podając jeden z kodów awaryjnych (przy zakładaniu google authenticator na uplay pojawia sie 6 takich (na szczęscie zapisałem je na karteczce)). Po zalogowaniu wyłączyłem opcje i potem włączyłem na nowo i działa. Pytanie tylko, czy zapisałeś kody awaryjne na karteczce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
może wystarczy kliknąć," zapomniałem hasło" i postępować dalej z instrukcją. Jak nic nie da, to zadzwoń na infolinie. Bardzo mili i pomocni ludzie, tylko warto mieć jakiś serial do gry kupionej u nich, bo mnie o takowy prosili, gdy chciałem odzyskać konto od jakiegoś ruska ( ͡° ͜ʖ ͡°)