Wpis z mikrobloga

#bankowosc #banki #mbank Mirki wytłumaczcie mi jak to jest w Mbanku że np nie mam nic na koncie czyli nie moge niz przelać a z karty w bankomacie mogę wypłacić np 400 zł a karta to zwykła debetowa nie kredytowa. Jak wypłace np te 400 PLN to znów po jaims czasie widzę że mam na tej karcie 50 z nie było nic, a jak mówię nie jest to kredytowa karta.
  • 8
@likeachimp: taka sytuacja jest możliwa jeżeli autoryzacja tej operacji odbywa się w trybie offline. Co oznacza, że całość transakcji odbywa się na poziomie karta - terminal. Daj nam znać jak jeszcze dokonywałeś wypłaty tych 400 zł? I w jakim bankomacie Ci się to udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na marginesie, jeżeli jeżeli taką sytuacją doprowadzasz do niedowolnego salda debetowego, to bardzo nie dobrze ( ͡
@ZespolmBanku: To było cos takiego że na koncie niby nie mam nic ale jak wchodze w karty to mam np 420 zł i nawet dzwoniłem do konsultanta mbanku on zobaczył co mam na koncie i powiedział że tego np nie moge przelac przelewem ale normalnie z bankomatu moge wypłacić więc o co tu mogło chodzić ? I te pieniądze normalnie z bankomatu dało sie wypłacić.