Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, w poniedziałek ocenialiśmy "Breaking Bad" (2008-2013). 94,63% przepytanych mirków widziało choć jeden odcinek. Średnia ocena z ankiety wynosi 8,83. To tyle samo co na filmwebie (8,8) i mniej niż, na IMDB (9,5).

Dzisiaj będziemy oceniać serial "Przyjaciele" z lat 1994-2004. Bardzo proszę by mirki oglądające ten serial podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem serialowym dla mirków, które danego serialu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie w poniedziałek - zajmiemy się wtedy serialem "Chłopaki z baraków" (2001-2007, 2014-2018).

Tag do obserwacji: #wykopoweseriale

Zasady: Oceniamy różne seriale z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten serial.

Miłej zabawy :)

#seriale #wykopoweseriale
AurenaZPolski - Witam ponownie, w poniedziałek ocenialiśmy "Breaking Bad" (2008-2013)...

źródło: comment_OdfkgvQ9S12DOvAL2Fc7IsIifrLAqT7U.jpg

Pobierz

na ile oceniasz?

  • 1 15.4% (597)
  • 2 2.9% (113)
  • 3 2.8% (108)
  • 4 1.9% (75)
  • 5 4.0% (153)
  • 6 5.0% (194)
  • 7 6.2% (241)
  • 8 8.5% (328)
  • 9 13.3% (516)
  • 10 39.9% (1543)

Oddanych głosów: 3868

  • 84
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: wiedziałem że zlecą się trolle i spierdoxy co dadzą 1 tylko dlatego że ich dupa boli i muszą wszystkim robić na złość xD Za każdą robioną ankietą.
  • Odpowiedz
w swojej kategorii nie ma żadnej konkurencji, 9/10 Choć ostatnie sezony ciągnęły lekko w dół


@cuz_m: Zgadzam się. Dałbym 10, ale ostatnie sezony to już mocno wymuszone żarty zrozumiałe tylko dla ludzi, którzy dokładnie znają osobowości bohaterów.
Poza tym aktorzy chyba trochę utracili energię. Zwłaszcza mój ulubiony bohater - Chandler w początkowych sezonach miał świetną mowę ciała, później zazwyczaj stał z rękami w kieszeniach. Serial powinien się skończyć ze 2-3
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Jak dla mnie 11/10. Nadserial. Pierwszy raz obejrzałem wszystkie sezony, odcinek po odcinku, na studiach. Miałem szczęście, bo oglądałem amerykańską wersję z polskimi napisami - mało kto wie, że te odcinki puszczane teraz na Comedy Central czy wcześniej na TVN często są krótsze o 1-2min od oryginałów, przez co kilka scen jest wyciętych :/ Przykład - kiedy Ross kupił kanapę do nowego mieszkania (wynajętego po "ugly naked guy"). Ponieważ
  • Odpowiedz
Ale faktem jest, żeby zrozumieć większość z nich, trzeba przeważnie znać postacie i kontekst


@Wozyack: To jest klucz do wszystkiego w tym serialu. Oglądałem jakieś losowe odcinki i stwierdziłem, że serial jest denny. Jednak kiedyś będąc chorym i nudząc się, stwierdziłem że spróbuję, bo chciałem zrozumieć ten popkulturowy szał i żarty znajomych o Chandlerze, czy Joeyu. No i dziś uwielbiam, wszystkie sezony oglądałem już chyba ze trzy razy. Ci dający
  • Odpowiedz