Wpis z mikrobloga

Dobra, według mojej zapowiedzi zaczynam działać.

Proszę was o rade gdzie najlepiej rozesłać informacje do ludzi którzy zajmują się polskimi kanałami objętymi programem BETA sponsorów. Gdzie najlepiej abym napisał, nie muszę chyba jakoś tego specjalnie udowadniać ponieważ powinni to sami zauważyć, w końcu ten program jest w fazie BETA i powinni go nadzorować.

Na czas całej akcji aż do jej zakończenia, swojego sponsora zostawiam (aby wyglądało to bardziej wiarygodnie że to sam sponsor zgłasza) i po rozpatrzeniu mojego zgłoszenia według obietnicy natychmiast go anuluje tak jak zrobiłem to już z patronitem.

Miarka się przebrała, nie wiedziałem że próbując walczyć z hipokryzją i zakłamaniem grubasa sam zacznę za to obrywać a opinia o mojej osobie ucierpi tylko dlatego że 100.000 jego widzów to 11-13 letnie dzieci którym szafa imponuje.

Myślę jeszcze czy nie wysłać pisemnego listu do grubasa bo ten dalej udaje że żadnych konkretnych postów wytykających jego błędy nie widział.
#mocnyvlog
  • 24
@eSUBA94: no i co chciałbyś w takim poście przeczytać? że jesteście fajni, bo płacicie? od początku było mówione, że patronite i sponsoring to wsparcie tego co i tak wstawia codziennie, to nie jest Klawiter, który ma ze 2 filmy na tydzień i tam faktycznie jest miejsce na dodatkowe materiały. szafa nagrywa daily, więc i tak wiesz już wszystko co się u niego dzieje