Wpis z mikrobloga

@CzeXD: wszystko jest zależne od rynku - i pewnie od tego, czy jest to dodatkowa opcja ;). Nie mam czasu teraz szperać, ale wiem, że wymagania różnią się dla poszczególnych regionów - gdzieś drzwi mogą się ryglować od 15km/h, gdzie indziej od 30 itp. Widzisz, Ty miałeś to w Avensisie produkowanym do 2003r., a moja matka w RAVce z 2004 nie ma tej funkcji aktywnej ;) nie jest to najbardziej
  • Odpowiedz
@CzeXD: tak tak, dostępne na pewno jest, tylko jeździłem paroma, najdłużej e91 i tam na 99% tego nie było, w pozostałych nie jestem taki pewien, to nie mówię :) ale w INPIE (programie do zmiany ustawień Beemek) jest ta opcja nawet dla e46, e39, także moduły komfortu to umieją. A z jakiegoś powodu w tych starszych się z tym nigdy domyślnie nie spotkałem, pewnie jakaś opcja dodatkowa, albo w niektórych
  • Odpowiedz
@cytmirka: Ale przecież one się zamykają w ten sposób, że od środka zawsze możesz wyjść a od zewnątrz już nie. Chyba, że z tyłu blokadę rodzicielską aby dzieci z auta nie wyszły, ale to się zazwyczaj ręcznie zapadkę opuszcza przy każdych z drzwi.
  • Odpowiedz
@cytmirka: gdyby Ci nikt nie napisał to odpowiedziałbym Ci, że to powszechna opcja - autoryglowanie drzwi - a tak to nie wiem po co to piszę.
@rzeznia22: to lepsza opcja bo wcześniej tak ustawione drzwi można otworzyć tylko od zewnątrz - no mógł opkę nic nie świadomą wprowadzić na tylną kanapę jak księżniczkę otwierając jej drzwi i później już byłoby hyc i pozamiatane :D Księżniczka w potrzasku.
  • Odpowiedz