Wpis z mikrobloga

@Niewierny_Mops: Ja osobiście nigdy nie widziałem prezentu tak bardzo zrobionego na "odwal się". I jeszcze te bezczelne i hehe ironiczne tłumaczenia autora tej paczki i dzbanów którzy go bronili. Żałosne. Tak jak piszesz - "humor" najnizszych lotów, zero wyczucia.
  • Odpowiedz
Skala bólu dupy wokół tej paczki idealnie pokazuje jakimi zakompleksionymi ludźmi bez grama dystansu do siebie są wykopoki...
  • Odpowiedz
@tusk: ta #!$%@? paczka to jeden z dowodow absolutnego spolecznego #!$%@? duzej czesci wykopków. Czyli zupelnej niezdolnosci oceny jakie zachowania sa wlasciwe i kiedy. Sa zachowania ktore sa calkiem ok wobec bliskich kumpli ktore zupelnie nie przystoja wobec ludzi obcycych. Sam mam np kumpli ktorym moglbym dac czarnego dildosa na urodziny z karteczka "wiem ze lubisz czarne penisy pedale, to najlepszego" i bysmy sie razem z tego smiali dodatkowo obrzucajac
  • Odpowiedz
  • 0
@tusk: mam zawsze potworny problem z tą paczką bo kompletnie nie wiem co o tym myśleć i dla mnie argumenty obu stron brzmią bardzo sensownie. Natomiast chyba koniec końców bym się przychylił do tego że paczka byłaby ok, może z odrobinie lepszą zawartością (no blagam, nie wrzucanie tam pietruszki) ale za to z bardzo ladnym i estetycznym wykonaniem. Wtedy bym śmiechnął i bym sobie gdzieś to odłożył jako super pamiątkę.
  • Odpowiedz
"Lubisz cynamon, więc wysłałem ci pietruszkę" - kumacie? HAHAHAAH #!$%@? GENIUSZ KOMEDII, WYKOPKI NIE MAJĄ DO SIEBIE DYSTANSU I POCZUCIA HUMORU
  • Odpowiedz
@tusk: zawsze gdy przypominam sobie tą akcję, dokładam kolejny kilometr do codziennego dystansu jaki przebiegam. Muszę jakoś rozbiegać tą żenadę. Autor to taki #!$%@? zawadiaka, śmieszek-erudyta XD jeszcze rżnięcie głupa, że o-co-chodzi.jpg wraz z połową eunuchów intelektualnych, co tylko pokazuje na jakim poziomie są wykopki. Strasznie niski.
  • Odpowiedz