Wpis z mikrobloga

@Maszeke Dobra papuga zrobi z tego grubą kasę i ten znak zapytania żadnym argumentem nie będzie. Jak ja bym wrzucił na okładkę Twoje zdjęcie i podpisał "Sprzedaje dzieciom narkotyki i upija nieletnich?" to byś powiedziała "W sumie ok, bo to nieprawda"? Ciekawe czy ludzie którzy spotykają Cie na ulicy też by byli tacy przekonani o niewinności.
@Maszeke: To będzie miało wpływ na mniejszy wymiar kary, ale insynuacja i negatywny wydzwiek jest widoczny i łatwy do udowodnienia. Szkalowanie jest karalne szczegolnie, ze ta gazetka nie jest darmowa i na sensacjach zarabia. Mahon moze takim procesem latwo ogarnac reszte szmatlawcow
@Maszeke Nie będę go bronił, bo faktem jest, że przekroczył pewne granice. Natomiast medialna nagonka jak na pedofila, to jest moim zdaniem gruba przesada, a ta gazeta to już w ogóle się popisała. Mój kumpel z liceum się specjalizuje w ochronie wizerunku i tego typu pozwach, ale na wakacjach z rodziną to nie będę mu dupy zawracał pierdołami :P Ale jak wróci w niedzielę to się spytam co o tym myśli, może
@Maszeke: jak dla mnie "polowanie na foki" to komiczne powiedzenie, które po prostu śmiesznie brzmi.
Mahonka chcą oskarżać o pedofilie a onanizatorzy na ome będą dalej się masturbować do 13-latek tam hasających.