Wpis z mikrobloga

Nie mam pojęcia czemu Szczęsny jest brany na pierwszego bramkarza przy każdej możliwości.
2012 czerwona kartka w pierwszym meczu, 2016 kontuzja w pierwszym meczu, 2018 idiotyczny błąd który się zdarzyć nie powinien już na poziomie ekstraklasy a nie reprezentacji na mistrzostwach świata... Fabiański w 2016 zrobił świetną robotę i to głównie dzięki niemu zawdzięczamy 1/4 finału.
#mecz
  • 9
@Tasde: No trudno, żeby pierwszy bramkarz Juventusu nie był brany pod uwagę.

Co do dzisiejszego meczu, to ja jestem zdania, że jeżeli już wyszedł to powinien faulować tego Senegalczyka. Owszem, czerwona, powtórka z przeszłości, ale mamy rzut wolny z ponad 30 metrów zamiast drugiego gola, który praktycznie zamknął mecz.
@Ch_K: Rezerwowym a nie pierwszym. Pierwszym to może być w przyszłym sezonie, obecnie grzał ławę grając raptem 20 spotkań w rok, a to, że być może zostanie pierwszym bramkarzem w przyszłym sezonie nie wpływa na jego obecną formę która jest tragiczna.
Po drugie, to tego wyjścia w ogóle nie powinno być. Bramkarz wychodzić powinien jedynie w sytuacji rajdu, gdzie atakujący wypuści piłkę na taką odległość, by zdążyć do niej dobiec. Tutaj