Wpis z mikrobloga

Zycie po 25 lvlu bez dziewczyny, znajomych i imprez.. bez fejsboka instagramow.. traci sens.. Granie w gry jest nudne, pasje ktore sie jakies mialo tez powoli traca sens, samotnosc zaczyna doskwierac coraz mocniej i mocniej.. Serio coraz gorzej to znosze.. jestem od 2tyg bez pracy nawet i nie wiem czy ja dostane ( chociaz obiecali ze mnie wezma..) Jaki jest cel zycia ? #!$%@? nie mam pojecia co zrobic z zyciem.. Nigdy nie chcialem miec rodziny i dziewczyna tak szczerze.. Obraz w dziecinstwie ufundowany przez mojego ojca tak mnie obrzydzil do zalozenia rodziny ze nawet nigdy o tym nie myslalem.. to nie byl obraz szczesliwej rodzinki z reklam.. to bylo jedno wielkie gowno..


#przegryw #depresja #tfwnogf #divy #stulejacontent ##!$%@?
  • 14
  • Odpowiedz
@ciezka_rozkmina: cel w sensie jednostki, a nie metafizycznym czy ogółu społeczeństwa..
Mając drugą osobę łatwiej żyć, jest z kim się dzielić swoim życiem, jest z kim porozmawiać. Głupi przykład- choćby spłodzenie gowniaka i samo wychowanie staje się jakimś małym sensem, dla którego warto rano wstać z łóżka.
A samemu, bez bliskich, przyjaciół, partnera czy partnerk? Życie wtedy staje się tylko instynktem przetrwania
  • Odpowiedz
@cialo_niczym_Adonis: E tam, #!$%@?. Ja nie mam celu i żyję i nawet robię produktywne rzeczy i jestem jednostką która ma wartość w społeczeństwie. Niewielką ale to już inna sprawa xD
Rób to co lubisz i bądź w tym dobry, nie szukaj celu na siłę bo nie chodzi o dotarcie o celu lecz o sam fakt podróży. Tak w skrócie.
A jak nie to znajdź #!$%@? coś co lubisz jeść i dla
  • Odpowiedz
@dewanderer: Moja osobowosc jest martwa, dretwa i zakompleksiona.. kazdy kolejny dzien egzystencji utrwala mnie w #!$%@?.. Najgorzej jest zrobic ten pierwszy jak cenny krok.. krok ku normalnosc ktorego nie jestem wstanie wykonac, bo zamkniety tkwie w tym syfie bez wsparcia..
  • Odpowiedz
@wielebny_: odwieczne pytanie - jaki jest sens tego wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo napewno nie -> pracować by zdobyć pieniądze, za które możemy kupić samochód by dojechać do pracy ( ͡ ͜ʖ ͡) a tak szczerze, kiedyś nie było pejsbuka, instagramuf i ludzie żyli jakoś, znaleźć trzeba swoje miejsce na tym świecie. Tobie to chyba brakuje kogoś by sobie porozmawiać, pozwierzać
  • Odpowiedz