Wpis z mikrobloga

@11mac11: @Luntri: Miała poważny wypadek.

"To było po koncercie na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie na Tauron Arenie, reprezentowaliśmy muzykę z Wiedźmina. Wracałam do domu z menadżerką Joanna Jacheć, moim przyjacielem, jego matką i córką Mikołaja. Niedaleko Nowej Soli, kiedy staliśmy w korku, uderzyła w nas ciężaówka. Mój kręgosłup był złamany w dróch miejscach przez ten wypadek. Szczęśliwie rdzeń kręgowy nie został zerwany, więc wciąż mogę ruszać rękami i nogami. Jednak teraz przechodze przez mały koszmar, czeka mnie wiele operacji. Chciałabym spisać wszystko w książce, by by motywować innych, którzy przechodzą podobne cierpienia."


Teraz nie gra w Percivalu i jak pisze na facebooku nigdy nie wróci (więcej nic nie wiadomo). Odeszła wraz z menadżerką Joanną Jacheć. Obecnie z tego co wiem próbuje działać coś własnego.
Zaśpiewała
QoTheGreat - @11mac11: @Luntri: Miała poważny wypadek. 

 "To było po koncercie na F...
  • Odpowiedz
@QoTheGreat: triglava kojarzę, nie wiedziałem ze ona tam jest, nie poznałem jej a słucham dokładnie tego teleydsku od jakiegoś czasu. O wypadku też wiedziałem, sam percival dobrze ją wspomina i ubolewa nad wypadkiem ale właśnie nie wiedziałem o tym, że nie wróci do starego zespołu. Na razie spotyka się z małolatami po szkołach i coś im tam gada, już nie wnikałem ale rozumiem, że nie dowiem się czemu odeszła i
  • Odpowiedz
@11mac11: @QoTheGreat: ubolewam, właśnie nad tym faktem, że już nie będzie takiego Percivala, Dobrze, że zaliczyłem dwa albo trzy koncerty w dawnym składzie, no i tak najlepszy moim zdaniem jeszcze był jak grał skład jeszcze dodatkowo z Kristiną/Christiną (Rosjanką), na koncertach była moc :)
  • Odpowiedz
@saimonm: no moim zdaniem granie w zespole z partnerem to słaby pomysł, bo przenosisz relacje domowe do zespołu, jak się tam coś pieprzy to i w pracy też. Ta ruska chyba i tek głównie na flecie grała tylko bo miała wadę wymowy, więc mała strata, Aśki mi szkoda bo miała świetny głos :/
  • Odpowiedz
@saimonm: nie lubię tych metalowych elementów, więc pewnie nie słuchałem piosenek z jej śpiewem i to mnie zmyliło :) Swoją drogą, znasz jakiś fajny zespół, w którym grają na kozie? Albo same piosenki nawet?
  • Odpowiedz
@11mac11: może spróbuj wpisać w YT, google: "bagpipes folk"
Ja bym bardziej coś polecił, ale to już folk metal, więc może za ciężkie, ciężko mi powiedzieć.
  • Odpowiedz
@saimonm: no ja średnio lubię folk metal, ruski dużo tego grają, zdecydowanie bardziej wolę właśnie coś w ten deseń, najlepiej z kobiecym śpiewem w 2:54 i kozą jak w 4:10. Całkiem sporo tego znalazłem ale od dłuższego czasu nic nowego :/
11mac11 - @saimonm: no ja średnio lubię folk metal, ruski dużo tego grają, zdecydowan...
  • Odpowiedz
@11mac11: @saimonm: Takie dudy to przede wszystkim Litvintroll miał. Jak będę mieć chwilę to poszukam więcej zespołów z dudami. Wracając do Percivala. Mikołaj w jednym z filmów na temat odejścia Asi powiedział, że Percival to on i Kasia. Trochę przykre słowa.
  • Odpowiedz