Wpis z mikrobloga

Może tak było :) A tak serio - powinno być, że za wynajem miejsca w takiej imprezie jakaś część opłaty "miejscówki"idzie do służb komunalnych. One po zlocie wysyłają szorowarkę, czy jak się ta cholera ze szczotą tarczową nazywa i jest "pozamiatane" :)


@zoombie: przecież często tak właśnie jest - widocznie nie jest tak źle, albo zrobią to dzisiaj/jutro... Kręcisz małysza zupełnie niepotrzebnie... Idź lepiej pod sąd skrobać wosk "obrońców demokracji",
  • Odpowiedz
  • 0
@Ranger: kręcę Małysza bo wrzuciłem zdjęcie syfu po Food truckach? Syfu, który jest nie pierwszy raz swoją drogą. Mają wyczyścić, jak to zrobią to nie będzie tematu. Póki co jest syf.

A syfu ze świeczek nie widziałem, jak wiesz czyja to robota (a widzę, że wiesz) to pisz do kogo trzeba, a nie #!$%@? się do kogoś kogo wkurza robienie notorycznego syfu w mieście.
  • Odpowiedz
@AvantaR: przykro się na to patrzy, Katowice wypiękniały i będą syfić. Akurat byłam akurat w niedzielę na rynku i widziałam te trucki zupełnie opustoszałe, nikt się tym nawet nie interesował (nie wiem czy to kwestia godziny czy po prostu ludziom już się przejadło przepłacanie za bułę z kotletem i sałatą).
Daj znać co odpisał organizator.
I bardzo dobrze, że zwracasz na to uwagę, jak ktoś chce żyć w chlewie i
  • Odpowiedz
  • 0
@nama: odpisali, że płacą za mycie płyt przez firmę wynajęta przez MPGK. Ja w niedziele byłem koło 15 to trochę ludzi było. Ale na szczęście na tyle mało, że można było na spokojniej usiąść i nie czekaj godziny na jedzenie. Normalnie to omijam te złoty szerokim łukiem, bo płacisz tyle co w knajpie (albo drożej), a jesz jak zwierze i czekasz mega długo.

Pytanie tylko czy właśnie nie lubiec podłożyć
  • Odpowiedz