Wpis z mikrobloga

To tak jakbyś koleżance z pracy która dba o siebie że jest brzydka, a sam wyglądasz jak 2/10


@QualityAssuranceRock: no i? Jak to sie niby kłóci?
Jak oglądasz film to też nie krytykujesz póki nie zrobisz lepszego? Jak leci mecz to też nic nie mówisz póki nie grasz lepiej?
  • Odpowiedz
moze, ale brzydcy i grubi ludzie z jakiegoś powodu (chyba kompleksy) bywają o wiele bardziej krytyczni i wymagający wobec innych


@pierogu: ładni i chudzi też bywają, nie jest to inherentna cecha, mająca jakąkolwiek korelację. Bardziej różowe się pocieszają "Powiedział że mam krzywy nos? #!$%@? musi być gruby i z piwem" bo jakby był ładny toby zabolało bardziej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@heathermatarazzo: no ale można oceniać, czemu nie? przecież te kobiety tam wychodzą żeby je oceniać. słabo jak ktoś krytykuje wygląd od tak w sytuacji nieistotnej (chociaż też jestem za tym że można mieć własne zdanie, byleby nie obnosić się z nim)
  • Odpowiedz
@Krailowskyy: ja to zrozumiałam troszkę inaczej, te dziewczyny na górze ogólnie jako dziewczyny w życiu codziennym, a to, że są modelkami, to metaforyczna przepaść między tymi dziewczynami, a panem spaślakiem. Ale my baby to wszystko lubimy komplikować :D Jeśli faktycznie spojrzeć na ten obrazek dosłownie to masz rację, ale wtedy już nie jest taki śmieszny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anTWERK: Niby tak, ale każdy chyba zna kogoś, kto wybrzydzał (u ładnych/zgrabnych dziewczyn 7-8/10), że a to nos nie taki, a to cycki za małe, a to pośladki za duże itp. itd, a później kończył w związku z dziewczyną 5/10. Chyba o to tutaj chodzi.
  • Odpowiedz
@SinShop what? Ktokolwiek wystawia sie w konkursie pieknosci wystawia swoj wyglad na ocene. Niewazne kto, jak pojde na psi konkurs to moge sobie mowic "o ma za krotki ogon". Czy nie moge bo nie jestem psem?
Nawet jak to nie jest zaden konkurs to moge sobie myslec co chce o kim chce. Ba! Nawet moge to powiedziec bo mam prawo do wlasnego zdania (jezeli nikogo nie obrażam). Zyjemy w czasach ze
  • Odpowiedz
@SinShop: odpowiadając na Twoje pytanie - tak też by mnie to wkurzało, nieważne jak kto wygląda i kogo ocenia. nie rozumiem o co chodzi z drugim wyborem w Twoim pytaniu. jakie roszczeniowe loszki, bo nie wyłapałem pojawienia sie ich w tym wątku
  • Odpowiedz
@daczka92: ok, po kolei bo może zbyt ogólnie się wypowiedziałem:

1. sytuacja pierwsza: obrazek u góry ładne kobiety, na dole zapuszczony facet który je ocenia - wykop: co juz nie można mieć swojego zdania, pla pla pla

2. sytuacja druga: obrazek u góry ładni faceci, na dole zapuszczona laska która go ocenia - wykop: roszczeniowa loszka niech spojrzy najpierw na siebie pla pla pla
  • Odpowiedz
@SinShop: pewnie by tak było. typowy wykop jest typowy. trzeba zrobić za jakiś miesiąc taki odwrotny obrazek a potem śmiać się z wykopków że są dwulicowi i będą gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz