Wpis z mikrobloga

  • 439
@AnnaJ
@anTWERK zawsze mnie triggeruja takie obrazki, bo zeby ocenic czyjs nos to trzeba miec ladny nos. Mam nadzieje ze jak idziesz do kina to ani slowem nie pisniesz ze cos Ci sie nie podobało (no chyba ze masz na koncie film z co najmniej 7.5 na imdb).
Z drugiej strony smieszki z grubych zawsze spoko... Ahh mieszane uczucia
  • Odpowiedz
@AnnaJ nie może mieć swojego zdania, bo jest gruby?


@anTWERK: moze, ale brzydcy i grubi ludzie z jakiegoś powodu (chyba kompleksy) bywają o wiele bardziej krytyczni i wymagający wobec innych
  • Odpowiedz
@pierogu:

moze, ale brzydcy i grubi ludzie z jakiegoś powodu (chyba kompleksy) bywają o wiele bardziej krytyczni i wymagający wobec innych


Czego najlepszym przykładem są wykopki z tego wpisu bez powodu szkalujące i wyśmiewające fajnego gostka z kuflem piwa i uroczym pieskiem, który do modelek pewnie nic nie ma, a na mema został wrzucony z przypadku.
  • Odpowiedz
  • 4
@anTWERK jak to sie mowi.. najpierw spojrz na siebie, a potem oceniaj innych

@europa89 To się sprawdza w normalnych kontaktach towarzyskich. A nie podczas konkursu Miss w tv, który właśnie polega na ocenianiu. Te panie tam są aby je oceniać.
  • Odpowiedz
@qwertyu jasne ze krzycze, jak jestem #!$%@? to juz w ogole.. ale nie szukam w nich kolegow. Natomiast przegryw wytykajacy modelkom drobne wady.. bitch, please... poza zasiegiem dla niego, a by chcial #!$%@?.. byyyyyyy chciaaaal
  • Odpowiedz