Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski - robicie wieczór panieński. Opłacacie imprezę (przynajmniej po części) czy goście sami mają zapłacić za siebie i za pannę młodą?
Wrażenia z innych panieńskich również miłe widziane.
#pytanie #kiciochpyta #slub
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Snuffkin: Eeee wtrące z kawalerskiego kumpla, ja się dopiero do ślubu zbieram a z uwarunkowań kultury regionu nie będzie kawalerski/panieński tylko tzw "Butelki", ale wracając na kawalerskim kolegi każdy płacił za siebie w teorii w praktyce to stawialiśmy sobie wzajemnie ale to był dziwny wieczór kawalerski typowych nerdów w pubie dla nerdów.
  • Odpowiedz
@Snuffkin: Ostatnio byłam na takim panieńskim, który był składkowy - na prezent dla Panny Młodej (wiadomo) i gadżety na wieczór plus na wynajem stolika w lokalu i drinki. "Pre-party" odbyło się u Panny Młodej i tam alko zapewniła sama Ona (z racji degustacji przed weselem miała spory zapas :D ), a gastro przyniósł każdy coś od siebie. Wieczór był meega udany ^^
  • Odpowiedz
@Snuffkin: dokładnie, składają się wszystkie.
Swoją drogą, moja siostra ma teraz przerąbane - jest druhną i ma zorganizować panieński, ale młodsza siostrunia panny młodej wymyśla imprezę pod siebie i swoje przyjaciółeczki (które też będą na weselu, ale po co to ja nie wiem) i jeszcze jej przyklaskuje mamusia. Żeby zrobić taką imprezę jak one chcą, to by się musiały składać po około 800 złotych :|
Siostra się wkurzyła i wypisała
  • Odpowiedz