Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie

Moja BARDZO MĄDRA współlokatorka odłączyła z prądu lodówkę bo uwaga, lodówka zaczęła nagle głośno pracować co zagłuszało rozmowę przez telefon a ona stała przy właśnie tej lodówce (mając do dyspozycji całe mieszkanie wraz z balkonem). I zapomniała podpiąć ją ponownie. Na szczęście na tylko godzinę.

:)

#logikarozowychpaskow #wynajem #wspollokatorzy
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KtosKtoSamNieWiesz: widzę kolega ma podobne przygody ze wspollokatorami. Jeden typ z którym mieszkałem, oczywiście kuc, nie mył sie przez caly miesiąc, #!$%@? od niego jak z szamba, az mi sie płakać chcialo xD nie wychodził z pokoju przez np. 18 godzin, wiec pewnie sikal do butelki.
Teraz mam takich, że jak nie ma miejsca na suszarce na naczynia to żaden #!$%@? nie zdejmie, tylko na sile bedzie to tam wciskał.
  • Odpowiedz
@don_rafaello: O dziwo nie, a jest to osoba która się oburza jeśli jej się zwróci uwagę że od 5 dni nie wyrzuciła śmieci. :D
@KtosKtoSamNieWiesz: Niestety też mam krótką listę zarzutów do moich współlokatorek, wynikającą z ich nieumiejętności życia z innymi ludźmi.
@SacredSword: Z Ukrainy :D, akurat właściciel zajął się wyborem lokatorów.
@TenKtoryWie: COOO??!! POCZEKAJ WYŁĄCZĘ JĄ!!!11!
  • Odpowiedz
@ZbrodniarzWojenny: @Staffelei: Nie dosc, ze brak wychowania, to jeszcze trzeba miec ,,to cos", tzn widac, ze ludziom wkolo cos nie pasuje, ale te debile dalej swoje. Padlem na ryj, gdy uslyszalem od sasiadki, ze jedna wspollokatorka chodzila do niej i mowila czego nie robic we wlasnym mieszkaniu, bo tej przeszkadza. A nie byly to rzeczy warte takiego wiesniactwa. Wszyscy wkolo maja sie dostosowac i #!$%@?...
  • Odpowiedz