Wpis z mikrobloga

Zalozylem sobie z nudow konto na datezone. jako kobieta z gownozdjeciem gdzie nic nie widac, bez opisu, w sumie bez niczego.. To sie poprstu w glowie nie miescie jaka atencje ma rozowy.. Beta Orbiterzy nisza ten rynek dostrzetnie.. Rozowa nie moze byc sama, nie moze byc #przegryw em . Normalnie na moim profilu nikt nie pisze i nikt nie odpisuje, natomast do rozowej odpisuja juz podczas wypelniania ankiety, serio nie wypelnilem jeszcze ankiety a juz miala z 10 wiadomosci i 10 polubien.. Bycie kobieta oznacza ze samotnosc nigdy was nie doswiadczy..

Uswiadomilem sobie, ze w tym smiesznym "tancu godowym" czy jak inni to nazywaja "walce o kobiete" poprostu nie ma szans.. Ja nieiwem kim trzeba byc zeby przedostac sie przez ta grupe napalencow i zainteresowac kobiete.. Skoro ona nawet nie jest wstanie odczytasz waszej wiadomosci.. A nawet jak to zrobi to pewnie odpisuje innym w tym samym czasie..

[https://www.fotosik.pl/zdjecie/f8ff0f7336428210](https://www.fotosik.pl/zdjecie/f8ff0f7336428210)
#przegryw #datezone #stulejacontent #testzdupy #nudzesie
  • 8
  • Odpowiedz
@wielebny_: Tak i później faceci się pieklą bo kolejna nie odpisuje/pisze głupoty. A to kolejny wykopek z drugiej strony siedzi. Prawda jest taka, że nie powinniście się wściekać na kobiety ale na samych siebie, skoro lecicie do każdej z wywieszonym jęzorem. A co ma dziewczyna zrobić jak dostaje tyle wiadomości na raz?
Z drugiej strony to jak dziewczyna chce znaleźć faceta do związku, a nie gównorelacji to też się musi przekopać
  • Odpowiedz
@krolowa_elfow: Jak szukacie seksu, to sobie sposrod tych chadow wybieracie "perełke". A facet jedynie co moze zrobic ( jak nie jest chadem ) to isc do prostytutki.. Mowie tu o seksie tylko o tym nie zwiazku. A pozniej halas jak beciak idzie na dziwki to przegryw, to zalosny typ, bo nie potrafi poderwac kobiery itp.. Z czym do ludzi jak Wy macie taka atencje ? To jest bez porownania w ogole..
  • Odpowiedz
@wielebny_:
A po co mi facet do seksu, nie chcę takiego, bo chcę normalnego faceta do związku.Nie chcę korzystać z tych "perełek" na jedną noc. I widzisz, żeby znaleźć to czego ja chcę też wcale nie jest prosto, mimo tej całej "atencji". Zwłaszcza kiedy dziewczyna nie jest zbyt urodziwa, to jedyne na co mogłaby ewentualnie liczyć to przygodny seks, a nie związek. A jak jest gruba to już wcale nawet i
  • Odpowiedz
@krolowa_elfow: no juz daj spokoj piszesz jakbys wykonywala jakas tytaniczna prace ze sposrod piszacych do Ciebie niebieskich wyfiltrujesz i odrzucisz z gory napalencow i klamcow. Zaakceptuj, ze grasz na poziomie supereasy w zwiazki i przestan marudzic czy wmawiac komus, ze tez masz ciezko.
  • Odpowiedz
@krolowa_elfow: Sęk w tym, że wam łatwiej jest znaleźć przynajmniej kogoś do łóżka, a nam zarówno ciężko znaleźć kogoś do związku, jak i do łóżka. Wy macie dużo chętnych i możecie przebierać, a my nic. Musimy pajacować, starać się, a i tak spora szansa jest na odrzucenie.

Jeśli dziewczyna 4/10 szuka faceta, to łatwo znajdzie seks, ale trudno związek.
Jeśli facet 4/10 szuka kobiety, to bardzo ciężko mu znaleźć zarówno związek,
  • Odpowiedz