Wpis z mikrobloga

Wprowadzilem sie do mieszkania 13 czerwca, landlord nie dość że zorganizował w pore deep cleaningu (tak jak sie umawialismy, mam pisemne potwierdzenie), to zostawił mi od #!$%@? swoich rzeczy, miał je zabrać dzisiaj, ale postanowil że za tydzien je odbierze, jak mnie za tydzien nie będzie (wyjazd)... w srode mam ten deep cleaning wymęczony, i musze pozbyć sie rzeczy ktore zostawił bo po prostu ekipa nie będzie miała dostepu do pewnych pomieszczeń... moge mu te rzeczy #!$%@?ć za drzwi na klatke żeby sobie to potem zbierał z punktu widzenia prawa?

Od #!$%@? tego jest, jakies szafeczki, brudna pościel która #!$%@? prawie tak jak jemu z japy, #!$%@? pałki jakieś, zabawki dla gówniaków... ja #!$%@?, concierge stwierdził że jako mieszkaniec nie moge tego zutylizować (zbyt małe biny), i że agent powinien zorganizować płatną usługe trzecią...

Może faktycznie napisze oficjalnego maila + sms że w poniedziałek mija termin odbioru swoich starych rzeczy i #!$%@? mu to przed swoje drzwi w workach z kartką Mr X's Property. Mieszkam na ostatnim piętrze, w mojej hali nikt nie mieszka, hmm...

Zaraz minie tydzień jak tu mieszkam, i #!$%@? nie moge korzystać z mieszkania bo jest w #!$%@? brudno, nie da sie spac w sypialni bo sztyni cziken tiką, a facet jeszcze robi mi problemy.

...HA9
#uk #londyn #wembley
rvnow - Wprowadzilem sie do mieszkania 13 czerwca, landlord nie dość że zorganizował ...

źródło: comment_5xX4dXghQVIbb5NwY7niQ9YakGC7Fu98.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@rvnow masz na piśmie że miał zabrać. Nie zabrał to #!$%@? cię to interesuje. Dokumentuj wszystko to potem zrobić deposit dispute jak by nie chciał oddać kasy. A to przez agencje jest załatwione?
  • Odpowiedz
@ty_wuju: Przez jednoosobową agencje, mam kontakt bezpośredni do landlorda. #!$%@? mnie to, dlaczego mam swój czas poświecać, niech #!$%@? całą noc nosić to na chelsea.

Wiadomości na whatsappie/sms też sie liczą? Bo potwierdził też dużo innych rzeczy które pragnę wyegzekwować.
  • Odpowiedz
@rvnow: zaoferuj się że wynajmiesz wana na jego koszt który zabierze mu te rzeczy w wybrane miejsce i będzie wilk syty i owca cała.
  • Odpowiedz