Wpis z mikrobloga

  • 800
#oszukuja #oszukujo #afera
dziś jestem pewien,że Pani natalia Sagan EXPRESOWEZAKUPY.NET
Przedsiębiorca: Natalia Sagan 
NIP: 5170389850 , REGON: 380089209

adres operacyjny:Bluszczowa 64, 04-234 Warszawa, mazowieckie oszukała mnie na 1600 zł. zakupiłem zmywarkę Bosch i sklep zniknął. zero kontaktu. jeśli ktoś ma lub miał podobny problem piszcie. Jutro idę sprawę zgłosić na policję. Wiem, że robiąc tradycyjny przelew uropilem kasę ale nie pozwolę aby takie #!$%@? nadal się rozpowszechnialo.
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s_t_u_l_e_j co ma do tego kiedy założona została firma? To, że ktoś otworzył działalność miesiąc temu to dla Ciebie znak, żeby tam nie kupować? Otworzysz jutro działalność i sklep, to kiedy powinni przyjść pierwsi klienci, żeby nie byli naiwnymi debilami?
  • Odpowiedz
@klokupk:

co ma do tego kiedy założona została firma?

To, że świeżo założona firma kogucik nie może mieć cen najniższych na rynku, wielomilionowy obrót i przemiał towaru na tony daje dostęp do korzystnych cen u największych polskich dystrybutorów.
  • Odpowiedz
Kupowanie taniej to januszostwo ? sranie to też takie januszowe co nie ?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@s_t_u_l_e_j: Mój sklep internetowy też miał kiedyś miesiąc teraz ma niecały rok, wysyłam sporo paczek a magazyn mam w kilku pomieszczeniach kamienicy. Czy jestem skazany na bycie oszustem i nie można u mnie kupować?
  • Odpowiedz
@NieTenJanusz: Super. Ale dyskusja jest o sprzedaży elektroniki/rtv/agd gdzie jedzie się na minimalnej marży, liczy się przemiał w tonach, a w dzisiejszych czasach wszelakie lokalne sklepy zostały wymiecione z rynku przez molochów bo liczy się cena, a nie pan mietek komputerowiec który doradzi na miejscu pod domem.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa:

gonienie za oszczędnością robi się absurdalne


Mnie też to śmieszy bo potem jest płacz i kwik bo "oszukujo" xD pewnych kosztów stałych/marż się nie przeskoczy. To już nie jest oszczędność tylko cebulactwo i pazerność. Nigdy nie wybierałem ofert absolutnie najtańszych i nigdy nie zostałem oszukany, nie musiałem nic zwracać. Ja w żadnym wypadku takich wałków nie pochwalam i wolałbym aby odzyskiwanie pieniędzy/wsadzanie takich oszustów za kraty szło sprawnie, no
  • Odpowiedz
k nie może mieć cen najniższych


@s_t_u_l_e_j: Marże są niskie to prawda i 300zł to zastanawiająca różnica w cenie, ale nie znaczy to, że jesteśmy skazani na "molochy" bo każdy sklep internetowy który ma niższe ceny w branży elektroniki/rtv/agd musi mieć przypiętą łatkę złodziej i oszust. To, że @sex4all trafił na złodzieja nie znaczy, że wszyscy są źli.
  • Odpowiedz
@NieTenJanusz:

bo każdy sklep internetowy który ma niższe ceny w branży elektroniki/rtv/agd musi mieć przypiętą łatkę złodziej i oszust


Niestety musi. Rynek jest jaki jest, nie sprowadza się już towaru 'na sklep' i chomikuje tylko wysyła centralnie z magazynów dystrybutora. Dlatego m.in upadły lokalne sklepy, a ostały się molochy. Bo lokalny sklep nie ma szans na konkurowanie z molochem, nie w czasach internetu gdzie poczytasz/obejrzysz testy/recenzje sprzętu w internecie.
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: Ale stary to wypisz w wymaluj postawa jak Wiesława Wojnara z Wesela.

Jak myślisz Wiesiek ile kosztuje taka bryka?

No ale ile zapłaciłeś ?

Przecież dać się złapać na takiego wala może tylko chytry Januszek... 300 zł to mniej przy sprzęcie za 1600, no jak, kur.. jak?
  • Odpowiedz