Wpis z mikrobloga

  • 800
#oszukuja #oszukujo #afera
dziś jestem pewien,że Pani natalia Sagan EXPRESOWEZAKUPY.NET
Przedsiębiorca: Natalia Sagan 
NIP: 5170389850 , REGON: 380089209

adres operacyjny:Bluszczowa 64, 04-234 Warszawa, mazowieckie oszukała mnie na 1600 zł. zakupiłem zmywarkę Bosch i sklep zniknął. zero kontaktu. jeśli ktoś ma lub miał podobny problem piszcie. Jutro idę sprawę zgłosić na policję. Wiem, że robiąc tradycyjny przelew uropilem kasę ale nie pozwolę aby takie #!$%@? nadal się rozpowszechnialo.
  • 115
  • Odpowiedz
@sex4all: przecież te sklepy krzak zawsze wyglądają na podejrzane, nie sprawdziłes żadnych opinii przy zakupie? Czym się sugerowałeś? Ceną? Nie było to dziwne, że różnica w cenach tam i w sklepie np euro rtv jest taka duża?
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
wiem,że dałem totalnie ciała, nigdy w ten sposób niczego nie płaciłem. Ostatnio brakuje czasu i po prostu zagrałem osobie prowadzącej sklep. Nie chce litości z waszej strony. Lecz chce na swoim przykładzie ostrzec innych potencjalnych .
  • Odpowiedz
  • 118
Expresowezakupy.net jakby mi coś takiego wyskoczyło w wyszukiwarce to bym nawet nie wszedł xd nie mówiąc o kupowaniu nawet za kilka złotych
  • Odpowiedz
  • 0
@sex4all Chciałem kupić aparat w tym sklepie, ale w sumie mirki i zdrowy rozsądek odwiodły mnie od tego pomysłu - widzę że dobrze. Wszystko było w sumie dla mnie ok dopóki nie zobaczyłem że oprócz net pani ma identyczny sklep z innymi cenami na .pl i obie witryny stoją faktycznie trzy tygodnie w necie. Jak zrobisz znalezisko to wołaj xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@rybsonk rząd powinien zakazać ustawa sklepów internetowych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz