Wpis z mikrobloga

#oszukuja #oszukujo #afera
dziś jestem pewien,że Pani natalia Sagan EXPRESOWEZAKUPY.NET
Przedsiębiorca: Natalia Sagan 
NIP: 5170389850 , REGON: 380089209

adres operacyjny:Bluszczowa 64, 04-234 Warszawa, mazowieckie oszukała mnie na 1600 zł. zakupiłem zmywarkę Bosch i sklep zniknął. zero kontaktu. jeśli ktoś ma lub miał podobny problem piszcie. Jutro idę sprawę zgłosić na policję. Wiem, że robiąc tradycyjny przelew uropilem kasę ale nie pozwolę aby takie #!$%@? nadal się rozpowszechnialo.
  • 115
@iAmTS: Zamawianie czegoś w internecie nie powinno być jak chodzenie po faweli. Prawo powinno być po stronie kupujących.
Nie jestem specem w tym temacie, ale coś jest nie tak skoro w jednym kraju moge zamówić skąd chce co chce i jestem chroniony i jak mnie ktoś oszuka to dostane kase z powrotem, a złodziej będzie ścigany, a w Polsce zamówisz coś, ktoś cie oszuka, nie dość, że policja cie zleje, złodziej
@sex4all: Szczerze, to dobrze ci tak i dobrze się stało. To gonienie za oszczędnością robi się absurdalne. Rozwala biznesy ludziom uczciwie dzialajacym, bo tacy nosacze jak ty, gdy widzą "okazję" to srają po nogach byle tylko nie dać zarobić komuś 5% marży, bo jak ???!!! Mam przepłacać ??? Polactwo #!$%@? durne, chciwe i dymające się nawzajem za kilka groszy.
Jestem przekonany, że nie odzyskasz tej kasy i nie kręć nawet afery,
Dodam, że znam kogoś kto w UK założył sklep, wystawił ipady za pół ceny, zawinął kase i sklep. U nas byłby bezkarny, bo spółka zoo. Tutaj zwrócili kase klientom, a gościa dorwali po jakimś czasie, zwrócił państwu wszystko z odsetkami. Można?
Przeczytaj swoje komentarze, jesteś definicją nosacza, janusza biznesu. Klyjent przylaz i coś chce kurła.
Rozumiem, że jak pójde np do play, bo mają taniej niż orange to jestem #!$%@? polaczek i powinienem przepłacać?
@Kajotpe:

Czyli mogę dokonać dowolnego oszustwa biorąc żula spod sklepu i polska policja w tym momencie rozkłada ręce?

Jak zachowasz podstawowe środki ostrożności czyli działanie zza 7 proxy to tak.
I niekoniecznie musi to być żul, wystarczy skradziona tożsamość online.

Że też ten gość od AmberGold nie pomyślał o tym... przecież mógł założyć firmę na żula. Głupek

Nietrafione porównanie. Sklepy online to strzał na kilka tygodni dopóki szambo nie wybije i