Wpis z mikrobloga

#oszukuja #oszukujo #afera
dziś jestem pewien,że Pani natalia Sagan EXPRESOWEZAKUPY.NET
Przedsiębiorca: Natalia Sagan 
NIP: 5170389850 , REGON: 380089209

adres operacyjny:Bluszczowa 64, 04-234 Warszawa, mazowieckie oszukała mnie na 1600 zł. zakupiłem zmywarkę Bosch i sklep zniknął. zero kontaktu. jeśli ktoś ma lub miał podobny problem piszcie. Jutro idę sprawę zgłosić na policję. Wiem, że robiąc tradycyjny przelew uropilem kasę ale nie pozwolę aby takie #!$%@? nadal się rozpowszechnialo.
  • 115
@sex4all: Policja nic nie zrobi, wiem z autopsji.
@s_t_u_l_e_j: Widze, że żeby w Polsce coś zamówić przez internet to trzeba wynająć najpierw detektywa. I jeszcze mireczki plusują i przyklaskują. xD

Prawo jest do dupy, policja ma #!$%@? na przestępstwa w necie, zresztą pl policja to żart, potrafią tylko ganiać pijanych rowerzystów i małolatów z ganją - statystyki same sie nie zrobią.
@azurro: ja to wolę lepiej nic nie mówić o skuteczności naszej władzy. Baba mnie okradła na 750zł, dałem im ją na tacy właściwie, a sprawa i tak po pół roku umożona z braku znalezienia miejsca pobytu podejrzanej... Z tego co widziałem na stronie jakitobank.pl dalej oszukują ludzi i nadal bezkarni, po co pracować w takim razie, skoro policja daje na to przyzwolenie.¯\_(ツ)_/¯