Wpis z mikrobloga

@Alexis_01: Przeglądam wykop i zastanawiam się, kurcze czy to naprawdę taki wstyd iść samemu na wesele? Pytam poważnie bo całkiem często widzę takie wpisy a wesele mam za tydzień. Nie mam partnera żeby z nim iść, kolegów owszem, ale pomyślałam że jak pójdę sama to może poznam nowych ludzi i nie będę musiała prawie całej uwagi skupiać na partnerze i pilnować żeby przypadkiem się nie upił, poza tym siedziała będę z siostrą i jej chłopakiem więc może taka samotna nie będę. Co sądzicie o tej całej nagonce na partnera, a całkowite zażenowanie mnie bierze jak widzę pomysły żeby iść z kimkolwiek zaczepionym na ulicy ( _), serio to taki wstyd iść samemu?

#pytaniedoeksperta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #wesele
  • 7
@Arszen: Właśnie zaczęłam mieć obawy gdy zaczęłam czytać że nikt nie chce iść sam i boje się że może faktycznie coś w tym jest. Mam nadzieje że ktoś się znajdzie, ma być ponad 200 osób a para młoda starsza tak z 8 lat, więc może nie będzie tragedii.
@Alexis_01: w obecnych czasach wiekszoec przychodzi z osobami towarzyszacymi. Ja bylam kiedys sama, ale gdyby na tej imprezie nie bylo zadnego faceta, ktory przyszedl sam, to nie mialabym z kim tanczyc. Idz sama, jesli bedziesz miala towarzystwo :) nie ma przymusu zapraszania obcych
@Alexis_01: trochę słabo samemu iść bo może być tak że nie będziesz miała z kim tańczyć. stulejki na to nie patrzą i myślą orzede wszystkim o tym co inni o nich pomyślą skoro przyszli sami ale myślę że najważniejsze jest to że skoro każdy przychodzi w parze to ktoś kto przychodzi sam, no cóż, pozostanie sam