Wpis z mikrobloga

@Infrass: Ale nikt nikogo tutaj nie broni Ty wyrażasz swoją opinię a jego filmy bronią się same bo mają i oglądalność i łapki w górę, więc nawet jeśli masz w swoim mniemaniu rację to nie obraź się ale wychodzisz na frustrata który przypieprza się do gościa z otyłością który po prostu na wizji wpieprza hamburgiery.
przypieprza się do gościa z otyłością który po prostu na wizji wpieprza hamburgiery


@kodraqd-walenrot: Nie, nie. Ja mam wyjebkę na jego otyłość. Jego ciało i zdrowie. Jedyne do czego ja się przypieprzam i co mi przeszkadza, to kasowanie komentarzy pod filmami które zwracają mu uwagę na jakieś jego zachowanie a które nie ubliżają jemu czy też osobom drugoplanowym.
@Infrass: To było tylko określenie jego osoby czytaj ze zrozumieniem :) taki gruby koleszka co je tylko burgery nie trzeba go oglądać itp. A to że usuwa komentarze to wiesz faktycznie może to słabe ale ani to zakazane (w końcu jego kanał) , a ja na twoim miejscu gdyby usunął mi koment przestał bym go oglądać i tym zrobił byś mu najwęcej przykrości bo stracił by widza. Pozdrawiam :)
usuwa komentarze to wiesz faktycznie może to słabe ale ani to zakazane (w końcu jego kanał)


@kodraqd-walenrot: Tutaj się zgadzam. Ale wiesz, jeśli jedyna interakcja z widzem ma polegać na dawaniu cyny o produkcie, czy miejscu to też jest nieco słabe.
Ja osobiście nigdy nie komentowałem, bo nie miałem tam nic wielkiego do powiedzenia - tak więc moje uwagi o kasowaniu komentarzy, opierają się na doświadczeniach innych użytkowników.
A nie oglądam